"Oryginalny Spider-Man 2 zrobił ogromny krok do przodu, przedstawiając faktyczną ścieżkę sieci. Ta gra chodziła, żeby reszta mogła biegać."
Jezu az mi oczy krwawia od tego tlumaczenia...
E tam, najlepszy był Spidey z 2000/2001 roku.
Gdy dorwałem demko na PC to stale w nie grałem. Mimo, że sieci trzymają się chmur nie budynków ;)
https://www.youtube.com/watch?v=RpxegKO-BjQ