Komentarze Najlepsze gry 2012 roku

Forum Top-listy
Dodaj komentarz
07.05.2026 16:16
😢
1
odpowiedz
fan_bmw
1
Junior

Fajny to był rok, dziś już takich nie robią...

07.05.2026 18:44
Łosiu
1.1
1
odpowiedz
Łosiu
292
LeChuck

GRYOnline.pl

Żebyś wiedział. Jak robię sobie te topki od 2001 to mam takie poczucie straty. Wtedy dobrych gierek dla mnie było od groma. Teraz jak jest kilka rok to cud boski.

07.05.2026 20:15
raziel88ck
1.2
1
odpowiedz
raziel88ck
227
Reaver is the Key!

Na szczęście 2026 rok również jest super.

07.05.2026 20:30
Last_Redemption
1.3
odpowiedz
Last_Redemption
66
Senator

Wlasnie 2026 ssie jak na razie, poza Residentem to w sumie zadnego must have. Moze jeszcze dla sporej liczby osob Pragmata, Saros i Crismon Desert, poza tym nic ciekawego nie bylo

Dawniej w czasach PS3/360 i wczesniejsze lata to gier rocznie bylo od cholery do obadania. PS4/Xone juz bylo gorzej, ale nie az tak mocno, natomiast PS5/XSX ssie po calosci, czasem mi trudno 10 gier rocznie wytypowac

07.05.2026 16:21
Felipe
😐
2
odpowiedz
Felipe
27
Messiah

Gdyby tylko Ghost Recon nie miał takiego gunwnianego skradania -_-.

07.05.2026 19:13
Soulcatcher
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Soulcatcher
293
Crimson Desert

Premium VIP

Kingdom of Amalie było super, to jedna bardziej niedocenionych gier, pewnie dlatego że trafiła na rok wielu fajnych gier.

07.05.2026 19:53
Araneus357
3.1
odpowiedz
Araneus357
65
Scourge of Hell

Na tej liście to jest trochę więcej niedocenionych gier - Binary Domain, Max Payne 3, Spec Ops: The Line, Dragon's Dogma, The Darkness II, Hitman Absolution. Nawet taki NFS: Most Wanted jest solidnym NFS-em, który został skrzywdzony przez podtytuł.

07.05.2026 19:19
ObiŁan
4
odpowiedz
ObiŁan
9
Chorąży

Wydaje mi się że to była końcówka czasów kiedy gry, przynajmniej jeżeli chodzi o mainstream, robiono też z pasji a nie tylko dla kasy.

07.05.2026 20:32
Last_Redemption
5
odpowiedz
Last_Redemption
66
Senator

Max Payne 3, Dishonored i ME3 to moja złota trójca z tego roku, kolejnosc nieprzypadkowa

FC3 zle zniósł uplyw czasu.. Z reszta gdybym miał wiecej lat w 2012 to tez bym pewnie stwierdził, ze jest nudny i głupkowaty

08.05.2026 09:29
6
odpowiedz
Krystian03
9
Pretorianin

Pamiętam jak w ETS2 grało i za tamtych czasów trzeba było uważać na graczy którzy mają lagujący internet żeby nie wjechać z rozpędu. Chociaż uczyło to jak ważny jest odstęp gdyby tak nagle się zatrzymał.

Forum Forum Top-listy
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl