Jako fan HoMM 3 polecam tę nowe "hiroski". Gra jest naprawdę fajnie przemyślana, widać że robił ją ktoś, kto bardzo dobrze zna poprzednie części. Czuję się jakbym grał w lepszą wersję trójki z nowymi jednostkami, czarami i umiejętnościami :D totalne polecano
Najlepiej jednak poczekać na pełną wersję 1.0. Np. kampania jest zrobiona tylko w 25%.
Ale pod multi czy zwykle scenariusze singleplayer jest ok. Bledy jednak sa, bo to Early Access.
Gra jest absolutnie kapitalna i jest dla mnie totalnym zaskoczeniem (in plus).
Niechęć wobec Cats Who Play po ich Gostomel Heroes jeszcze bym rozumiał no ale Unfrozen? Z tego co wiem GEM Capital zainwestował w nich 2021 przed wojną.
https://store.steampowered.com/news/app/807120/view/2968421119174680934