Komentarze do wiadomości: Heroes of Might and Magic: Olden Era nie zatrzymuje się ani na chwilę. Przez głupi błąd strategia była niesprawiedliwa, ale z tym już koniec

Forum Gry Strategiczne
Dodaj komentarz
09.05.2026 09:55
1
2
odpowiedz
Tabok
3
Junior

Jako fan HoMM 3 polecam tę nowe "hiroski". Gra jest naprawdę fajnie przemyślana, widać że robił ją ktoś, kto bardzo dobrze zna poprzednie części. Czuję się jakbym grał w lepszą wersję trójki z nowymi jednostkami, czarami i umiejętnościami :D totalne polecano

09.05.2026 11:04
1.1
odpowiedz
Lukovi
1
Junior

Tabok super, juz zacieram rączki :)

09.05.2026 12:47
1.2
odpowiedz
Inquerion
55
Generał

Lukovi Mobilna grafika może odrzucać i mi sie nie podoba, ale gra jest ogolnie dobra.

Najlepiej jednak poczekać na pełną wersję 1.0. Np. kampania jest zrobiona tylko w 25%.

Ale pod multi czy zwykle scenariusze singleplayer jest ok. Bledy jednak sa, bo to Early Access.

09.05.2026 13:08
1.3
odpowiedz
MH-Kage
27
Pretorianin

Inquerion Jak dla mnie brakuje gotowych map do trybu Hot Seat. Szablony są ok, ale bardzo generyczne. Mam nadzieje że nie zrezygnowali z gotowych mapek, bo to był mój ulubiony tryb.

09.05.2026 12:30
2
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
sfrustrowany_skill
1
Junior

zacny remake

09.05.2026 14:24
tynwar
2.1
odpowiedz
tynwar
103
Legend

sfrustrowany_skill jaki remake? To po prostu prequel :D

10.05.2026 08:52
2.2
odpowiedz
Arinikis
2
Legionista

sfrustrowany_skill oj tam czepiacie się. A gra na prawdę zacna

09.05.2026 15:00
3
2
odpowiedz
PhoneNumber
126
Pretorianin

Gra jest absolutnie kapitalna i jest dla mnie totalnym zaskoczeniem (in plus).

10.05.2026 06:01
4
odpowiedz
6 odpowiedzi
arczi79
3
Junior

Nie wspieram kacapskich developerów.

10.05.2026 08:48
4.1
odpowiedz
obczajacz
1
Junior

arczi79 czemu kacapskich?

10.05.2026 09:08
4.2
odpowiedz
Asura47
22
Chorąży

arczi79 Ale to nie jest niemiecka gra.

10.05.2026 14:14
4.3
odpowiedz
arczi79
3
Junior

obczajacz Unfrozen (czyli producent tej gry) to kacapskie studio założone w saint-petersburgu.

10.05.2026 18:31
4.4
odpowiedz
yarpen26
5
Junior

arczi79 80% ekipy jest z innych krajów (m.in. z Polski) i chyba nawet Rosjanie już w Rosji nie mieszkają. Czego jeszcze chcesz? Przecież każdy wie, że Herosy trójka to fenomen na skalę narodową tylko w Polsce i byłym ZSRR, a skoro u nas nikt się nie podjął, to kto jeszcze miałby to zrobić?

10.05.2026 18:40
4.5
odpowiedz
arczi79
3
Junior

yarpen26 Średnio mnie interesuje skąd jest 80% ekipy tylko kto jest właścicielem i gdzie idą pieniądze z tej gry. Jak bym miał wybierać to wolał bym sięgnąć po stary klasyk. Ty rób co chcesz.

10.05.2026 18:53
abesnai
4.6
odpowiedz
abesnai
112
Kociarz

Niechęć wobec Cats Who Play po ich Gostomel Heroes jeszcze bym rozumiał no ale Unfrozen? Z tego co wiem GEM Capital zainwestował w nich 2021 przed wojną.
https://store.steampowered.com/news/app/807120/view/2968421119174680934

post wyedytowany przez abesnai 2026-05-10 19:09:37
Forum Forum Gry Strategiczne
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl