Ta mieszanina czasów i kultur jest doskonale widoczna, nie są to Chiny przeniesione "w czystej postaci". Mam nadzieję, że do momentu startu sezonu 3, sezon 1 i 2 dostanie na CR chociaż polski przekład.
To przypomina sytuację z demon slayer. Ludzie zakładali, że to się dzieje bóg wie kiedy. A jak tylko tanjiro dotarł do większego miasta to ludzie tam mieli pociąg, elektryczność, a mężczyźni chodzili w garniturach.