Ale to okropnie wygląda, takie kwadraciaki, taki potencjał był i go zmarnowali.

Jak lubię Lego oraz Pokemony, tak te projekty są okropne. To są karykatury, bo nie przypomina to klocków Lego jak i Pokemonów. Nie wiem czy jakieś beztalencie to projektowało czy Nintendo sobie zażyczyło żeby to wyglądało jak wygląda. Załączam fotkę jednego z projektów fanowskich, który nie dość że fajnie wygląda to i klocki przypomina. Kiedyś Lego te licencjonowane produkty robiło znacznie lepiej.
ale to jest wyjątkowo paskudne, co ten charizard i jigglypuff z ryjem mają. tylko parę z tych bardziej szczegółowych wygląda w miarę zjadatliwie