Czytałem początek mangi.Jakieś 15-20 rozdziałów. Zaciekawiło mnie, ale porzuciłem. Miałem wrażenie że manga zostanie skasowana. Fabuła tak zapieprzała. Tak jakby autor miał skończyc w 30 rozdziałach. A widzę żę manga ma się dobrze.
Manga jest bdb, mam nadzieję że animacja będzie dobrze zrobiona.