Komentarze do wiadomości: Ceny GTA 6 już oficjalnie. Zapowiedziano edycję Ultimate

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
24.06.2026 13:18
PoCoMiNick?
5
8
odpowiedz
6 odpowiedzi
PoCoMiNick?
55
Ten gość

Warto odnotować, że wersja tzw. "Fizyczna" będzie zawierać fizyczny kod, to znaczy w pudełku nie będzie płyty.
Fajne czasy mamy.

24.06.2026 13:48
MilornDiester
17
5
odpowiedz
6 odpowiedzi
MilornDiester
58
Generał

Jak dadzą za kilka lat za darmo w Epiku to może włączę. Piątki do tej pory nie skończyłem bo była strasznie nudna.

Zdecydowanie więcej rozrywki zapewnia KCD2, Gothic Remake czy Twierdza HD.

I zdecydowanie bardziej wolałbym za tę cenę dodać sobie do biblioteki takiego chociażby BG3 w którego jeszcze nie grałem, niż marnować ponad 300 złotych na grę o niczym.

24.06.2026 13:04
Bociek69
1
odpowiedz
Bociek69
63
Byle do Wiosny

80USD = Czyli w Polsce 349zl.

24.06.2026 13:26
1.1
1
odpowiedz
GeMbA_007
26
Legionista

Bociek69 Przy dzisiejszym kursie ok, 3,70...

24.06.2026 13:30
1.2
odpowiedz
piotr1399
4
Chorąży

Bociek69 To już zależy od wydawcy. Dla przykładu Gothic Remake na PC kosztuje 50 dolarów/210 zł, a 007 First Light 70 dolarów/230 zł.

24.06.2026 13:47
Bociek69
1.3
2
odpowiedz
Bociek69
63
Byle do Wiosny

GeMbA_007 A o Sales Tax to slyszales? Czy po raz milionowy trzeba tlumaczyc tlumokom ze w USA ceny podawane sa bez podatku + dodakowe ryzyko wahania walutowego 10-15% dla walut egoztycznych jak polski Zloty.

Uproszcze ci to inaczej 80usd=80euro.

A 80 euro to w polsce 349zl i taka cena bedzie widniec jutro rano na PSStore.

Robcie screeny.

post wyedytowany przez Bociek69 2026-06-24 14:34:46
24.06.2026 13:07
OldManLucifer
2
odpowiedz
OldManLucifer
4
Legionista

Normalna cena, jak za dzisiejsze gry ;d Każdy krzyczał, że będzie 100$, a tu taka miła niespodzianka.

24.06.2026 13:12
Racja
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Racja
14
Generał

Ludzie cena jest taka bo nie będzie używanych kopii. To koniec używek w ogóle.

Online może być sprzedawany osobno :)

Plus fabularne dlc.

post wyedytowany przez Racja 2026-06-24 13:16:29
24.06.2026 13:44
3.1
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Racja O fabularnym DLC możesz zapomnieć

24.06.2026 13:13
4
1
odpowiedz
FrankerZ
107
Generał

ileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? Dobrze, ze mnie takie gry dla nizin społecznych nie interesują

post wyedytowany przez FrankerZ 2026-06-24 13:14:20
24.06.2026 13:18
PoCoMiNick?
5
8
odpowiedz
6 odpowiedzi
PoCoMiNick?
55
Ten gość

Warto odnotować, że wersja tzw. "Fizyczna" będzie zawierać fizyczny kod, to znaczy w pudełku nie będzie płyty.
Fajne czasy mamy.

24.06.2026 13:21
Racja
5.1
odpowiedz
Racja
14
Generał

PoCoMiNick? Kasa kasa kasa

Wydawcy mieli narzucić nowy standard cenowy a narzuca kompletny brak wydań płytowych i tak zarobią jeszcze lepiej 🤭

24.06.2026 13:26
5.2
1
odpowiedz
Probitas
14
Centurion

PoCoMiNick? No i ta gra przestała mnie interesować. Mogę się założyć, że to zapoczątkuje sprzedaż samych pudełek z kodami.

24.06.2026 13:42
Dezoksyrybonuklein
5.3
3
odpowiedz
Dezoksyrybonuklein
25
Chorąży

Probitas Jak zapoczątkuje, jak taki proceder istnieje już od dawna

24.06.2026 13:45
MilornDiester
5.4
1
odpowiedz
MilornDiester
58
Generał

PoCoMiNick?

"Zg*wnowacenie".

Kiedy jakiś produkt ma dopiero podbić rynek, producent robi co może aby przekonać do siebie klienta. Ale kiedy już odniesie sukces, następuje proces stopniowego pozbywania się wszystkiego co nie jest absolutnie konieczne do sprzedaży produktu, a co w jakiś sposób podnosi koszty.

Kiedy CDP walczyło o polskiego klienta z piratami, musiało mocno obniżyć ceny i wydawać super bogate wydania fizyczne.

W sytuacji, w której miliony graczy wyczekują nowego GTA jakby to nie było nie wiadomo co, fizyczna płyta w pudełku jest tylko takim dodatkiem, który przedraża, a którego usunięcie nie odbije się na sprzedaży bo nie jest dla chyba nikogo dealbreakerem.

24.06.2026 13:46
5.5
odpowiedz
Probitas
14
Centurion

Dezoksyrybonuklein Nie napisałem dokładnie. Miałem na myśli że zapoczątkują standard sprzedaży samych pudełek. Obecnie bez problemu kupisz duży tytuł na płycie. A mogę się założyć, że teraz w ich kroki pójdą inni.

24.06.2026 14:32
5.6
odpowiedz
NekoRei
4
Pretorianin

PoCoMiNick? No i dobrze... Baaardzo byłem na krawędzi czy zagrać na pc dopiero bo mam dobry, ale bardzo chcialem mieć wersję pudełkową więc już nie mam problemu XD czekam na pc.

24.06.2026 13:25
DarthMadara
6
2
odpowiedz
DarthMadara
4
Pretorianin

Wydanie pudełkowe bez płyty ale za to na kod.
Geniusze 2Take. No cóż to nie kupię na konsolę. xD
Pozdrawiam maniaków którzy kupili specjalnie pod tą grę konsolę z napędem xD

24.06.2026 13:25
Sebo1020
7
odpowiedz
Sebo1020
196
Senator

Czyli przecieki co do ceny były prawdziwe, jednak tego że fizyczne kopie nie będą miały płyt się nie spodziewałem, ładna niespodziankę wielki R przygotował, jestem ciekaw czy i tym razem będzie bojkot gry bo nie ma fizycznych kopi

Serwery ms i sony będą musiały sie nieźle napocić w dniu premiery

post wyedytowany przez Sebo1020 2026-06-24 13:28:20
24.06.2026 13:28
8
odpowiedz
MadTrigger
7
Pretorianin

"Ultimate Edition zaoferuje ekskluzywną kolekcję najlepszych ... akcji wplecioną we wszystkie aspekty przygody Jasona i Lucii" Elementy fabuły zależne od wersji gry to już jest k..stwo w najczystszej postaci. Jeszcze chwila i w ogóle będą zakończenia gry dla biednego plebsu i bogatych vipów.

24.06.2026 13:29
Lateralus
👍
9
odpowiedz
2 odpowiedzi
Lateralus
158
Last Of The Wilds

Via Tenor

Czyli z zakresem ceny gry, "trafiłem" idealnie. Pisałem 350-450. "Analityk". 💸💰

A tak poza tym, ależ to będzie piaskownica

post wyedytowany przez Lateralus 2026-06-24 13:39:22
24.06.2026 13:36
Racja
9.1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Lateralus Ale weź pod uwagę że za online dopłacisz.

24.06.2026 13:45
Lateralus
9.2
odpowiedz
Lateralus
158
Last Of The Wilds

Racja Racja, można można powiedzieć że to jest za podstawową wersję, a ile jeszcze będzie można później wydać. Czyli standardowa już to polityka.

24.06.2026 13:31
ShadowHawk
10
odpowiedz
ShadowHawk
16
Centurion

Czyli standardowa cena... ale jakim kosztem? Do tej pory chociaż konsole były resztką normalności i utrzymywały możliwość zakupienia używek.
Niby wersje "digital only" to przepowiadały, ale jednak człowiek mógł się łudzić.

24.06.2026 13:36
11
1
odpowiedz
katai-iwa
68
Legend

I tak będzie rekord sprzedaży, czy to się komuś podoba, czy nie. Najgorsze jak inni wydawcy pójdą za R* i walną takie ceny.

24.06.2026 13:42
12
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

100 $ za wersję która oprócz grę w formie kodu i pełno wirtualnych śmieci...

24.06.2026 13:43
13
1
odpowiedz
Salah ad-Din
19
Legionista

Wolałbym wersję bez trybu online w niższej cenie.

post wyedytowany przez Salah ad-Din 2026-06-24 13:43:20
24.06.2026 13:43
14
odpowiedz
2 odpowiedzi
piep1p
0
Junior

99 dolarów to 378zł a nie 469zł zanim autor napiszę artykuł radzę sprawdzić kurs dolara

24.06.2026 13:56
VexeenBro
14.1
5
odpowiedz
VexeenBro
2
Junior

piep1p A zanim kolega się bez sensu przyczepi to radzę sprawdzić wysokość podatku VAT od gier w Polsce i zaznajomić się z faktem, że ceny w dolarach takowego nie mają wliczonego ponieważ jest on różny w zależności od stanu w którym dokonuje się zakupu.

24.06.2026 14:30
14.2
odpowiedz
NekoRei
4
Pretorianin

piep1p Mamy ceny z euro. Starfield 100 dolarów edycja też kosztował prawie 500 zl xD

24.06.2026 13:45
15
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Gdzie link do ogłoszenia cen od Take2? Daliście tylko odnośnik do oficjalnej strony GTA6 gdzie nie ma podanych cen, kolejna wtopa potężnych dziennikarzy.
Edit: Na oficjalnej stronie T2 nic nie ma, na oficjalnych social mediach też nic nie ma, to samo u Rockstara.

post wyedytowany przez LokalnyRzezimieszek 2026-06-24 13:48:14
24.06.2026 13:46
Wrzesień
16
odpowiedz
Wrzesień
81
Idiot Doom Spiral

Ja raczej i tak będę cisnął dopiero na ps6, żeby nie grać w 30 fps, ale jako przeciwnik tych wszystkich "super-duper edition" obowiązkowo dochodzi czekanie aż wersja ultimate potanieje. Czyli pewnie za jakieś 4-5 lat będę grał.

24.06.2026 13:48
MilornDiester
17
5
odpowiedz
6 odpowiedzi
MilornDiester
58
Generał

Jak dadzą za kilka lat za darmo w Epiku to może włączę. Piątki do tej pory nie skończyłem bo była strasznie nudna.

Zdecydowanie więcej rozrywki zapewnia KCD2, Gothic Remake czy Twierdza HD.

I zdecydowanie bardziej wolałbym za tę cenę dodać sobie do biblioteki takiego chociażby BG3 w którego jeszcze nie grałem, niż marnować ponad 300 złotych na grę o niczym.

24.06.2026 14:05
@smartboygod
17.1
odpowiedz
@smartboygod
27
Pretorianin

MilornDiester Ja też, ostatnio wróciłem do niej.

24.06.2026 14:19
animatiV
17.2
odpowiedz
animatiV
115
PCMR

MilornDiester Mam GTA V od premiery (i to w pudełku na 7 płytach!) i do tej pory przeszedłem z 50% fabuły. Kompletnie nie dla mnie, ale ponad 100h spędziłem na modowaniu.

post wyedytowany przez animatiV 2026-06-24 14:33:21
24.06.2026 14:27
GIANT.ix
17.3
odpowiedz
GIANT.ix
41
Pretorianin

animatiV O kur.... Chłop ma wehikuł czasu :O

24.06.2026 14:29
animatiV
17.4
odpowiedz
animatiV
115
PCMR

GIANT.ix Ah tak, już poprawiam - za dużo tej szóstki przy GTA :P

24.06.2026 14:30
@smartboygod
17.5
odpowiedz
@smartboygod
27
Pretorianin

animatiV W czym można modować GTA 5?

24.06.2026 14:34
animatiV
17.6
odpowiedz
animatiV
115
PCMR

@smartboygod Zależy o co ci się rozchodzi - programy do tworzenia modów, czy te ułatwiające je wgrywanie.

24.06.2026 13:49
18
1
odpowiedz
1 odpowiedź
ramirezrem
64
Pretorianin

Gdzie te asy finansjerki które zapewniały, że rockstarowi nie opłaca się by gra była droższą niż inne tytuły AAA?

24.06.2026 14:02
Lateralus
18.1
odpowiedz
Lateralus
158
Last Of The Wilds

ramirezrem I tak się obłowią i tak, jak nigdy.
Zapewne sprzedadzą leciutko ponad 100 mln egzemplarzy na kilku platformach, może i w rok.

24.06.2026 14:04
20
odpowiedz
Assassinek06
122
Generał

Jak na taką grę to po taniości. 😍

24.06.2026 14:07
21
odpowiedz
AdrianGie
44
Centurion

Wycięli zawartość i ją sprzedawają za 120 zł. Zajebiste mamy czasy

24.06.2026 14:09
Korposzczurek
22
1
odpowiedz
Korposzczurek
52
Konsul

Na screenach wygląda jak Far Cry New Down i to nie żart.

24.06.2026 14:14
Metaverse
23
odpowiedz
Metaverse
87
Senator

Rozumiem ze to z troski o ekologie nie bedzie plyty w pudelku a nie z checi wyrwania rekordowej ilosci hajsu za sprzedanie dwa razy tej samej gry w pelnej cenie na konsole a pozniej pc.

24.06.2026 14:23
animatiV
24
odpowiedz
1 odpowiedź
animatiV
115
PCMR

Te dodatki Ultimate Edition są do singla, czy do GTA (VI) Online? Na konsolach ma to sens, ale na PC będzie pewnie pełno modów to może dodadzą je do standardowej edycji w razie premiery..

24.06.2026 14:31
24.1
odpowiedz
FrankerZ
107
Generał

animatiV jakie online, online wyjdzie kiedy indziej z cena 80 dolców, a ty płać

24.06.2026 14:23
Sarafan
25
odpowiedz
1 odpowiedź
Sarafan
43
Konsul

Te screeny są tak rozmazane, że aż boli. Szykuje się agresywny upscaling, żeby to mogło sensownie działać na obecnych konsolach. Sama cena bardzo wysoka, ale m.in. Diablo 4 na premierę kosztowało około 300 zł, więc w sumie można było się spodziewać, że GTA 6 podniesie poprzeczkę. Brak płyty jest zaś karygodny. Jedynym uzasadnieniem tego faktu jest chęć zabicia rynku używek.

post wyedytowany przez Sarafan 2026-06-24 14:25:40
24.06.2026 14:28
25.1
odpowiedz
robertoV
26
Generał

Sarafan Dziwne, że bawią się w kody w pudełku, mogli ogłosić tylko cyfrę a tak ch^j wie co próbują tym osiągnąć jak tylko zniechęcić część potencjalnych kupców.

24.06.2026 14:30
26
odpowiedz
TheFrediPL
119
Generał

Cena w standardzie rynkowym, na pewno lepsza niż wycenili np blood of dawnwalker.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl