Kiedyś Blizzard po prostu robił dobre dobrze działające gry... teraz wypuszcza takie niedoróbki, które musi łątać w nieskończoność

No kiedys to bylo...
EDIT: GOL zmasakrowal obrazek: https://breezewiki.com/diablo/wiki/Diablo_II_version_history
nie wiem dlaczego ale jakoś nie mogę się przekonać do D4. Ostatnio znowu przeszedłem sobie 2 razy D2 a w D4 wstyd się przyznać ale nawet nigdy nie skończyłem kampanii. Wygląda ta gra strasznie jarmarcznie - jak jakiś fortnite - chyba nigdy nie uda mi się tego skończyć :P nie mówiąc już o zabawie endgame :P