Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: internet...ping... pomocy!

01.05.2015 18:13
1
rti768
14
Chorąży

internet...ping... pomocy!

Witam mój problem polega na tym że mam szybki intenet ~50 mb/s raczej jest to w okolicach 54mb/s wszystko śmiga ale w grach mam ping po 80 i nwm czemu na tym internecie powinien być 30 czy coś takiego. Internet jest prowadzony światłowodem mam komputer stacjonarny. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego mam taki duży ping i jak to mogę to '' naprawić ''. Z góry dziękuje za wszystkie odp Pozdrawiam. Jeśli coś jest nie jasne proszę pisać.

01.05.2015 18:33
bisfhcrew
2
odpowiedz
bisfhcrew
173
oversteer

80 to nie tak dużo, nawet w fpsy da się przyzwoicie grać. Co możesz zrobić? Prawdopodobnie nic. Chodzi o odległość na jaką się łączysz. Jeśli gra odbywa się na serwerach, to szukaj serwerów bliżej swojego miejsca zamieszkania a nie z drugiego końca kontynentu.

01.05.2015 19:34
PanSmok
3
odpowiedz
PanSmok
262
Legend

Przy zrecznosciowkach 80ms to juz sporo wbrew pozorom. Na poczatek zaatakowalbym / zapytalbym dostawce internetu. Moze to byc kwestia ustawien na jego routerach ( www ma wysoki priorytet a wszystko inne odpowiednio nizszy - moze to wplywac na Ping ).

Forum: internet...ping... pomocy!