Dezaktywacja karty mbank.
Przez 6 miesiecy nie bedzie mi potrzebne korzystanie z karty z ekonta. Czy mozna ja dezaktywowac na ten okres zeby nie placic tych 4zl miesiecznie?
Jest opcja chyba zastrzezenia karty ale chyb jest to na stale. A ja chce zablokowac na pare miesiecy a potem odblokowac.