Dacie się nabrać na kolejną pandemię?

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
13.05.2026 11:51
😂
1
1
odpowiedz
serious
19
Pretorianin

Dacie się nabrać na kolejną pandemię?

Coraz więcej gada się o hantawirusie. Będzie znowu zamykanie lasów i cmentarzy.

13.05.2026 13:09
Mutant z Krainy OZ
1.1
11
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Zmien zatem bańkę informacyjna, bo hantawirus nie ma szans na spowodowanie pandemii, a dezinformację roznosza plaskoziemcy i im podobni.

13.05.2026 13:22
elathir
1.2
7
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

a dezinformację roznosza plaskoziemcy i im podobni. - czyli autor wątku.

Epidemia koronawirusa była faktem, fakt część decyzji ówcześnie rządzących nie miała najmniejszego sensu, ale zagrożenie było w pełni namacalne. W tym wypadku jak na razie to jest panika siania przez socjale dla clicków. Zrównywanie obu sytuacji świadczy o problemach ze zrozumieniem informacji albo wysokim poziomie indoktrynacji przez media.

post wyedytowany przez elathir 2026-05-13 13:37:00
03.06.2026 13:33
1.3
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

serious 80% jełopów nabierze się na wszystko. Już coś o szczepionkach w TV mówili.

13.05.2026 11:58
hopkins
3
10
odpowiedz
7 odpowiedzi
hopkins
236
Zaczarowany

Na pewno będę się stosował do wytycznych ministerstwa zdrowia, albo innych kompetentnych instytucji, a nie do ekspertów z internetu.
Edit: zgubiłem wyraz

post wyedytowany przez hopkins 2026-05-13 12:00:56
13.05.2026 12:19
Wrzesień
4
9
odpowiedz
10 odpowiedzi
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

Po zakażeniu koronawirusem jedna osoba z mojej rodziny zmarła, a drugą poskładało tak, że do końca życia już się z tego całkiem nie otrząsnęła (zmarła w tym roku), więc tak, istnieje szansa, że dam się nabrać.

13.05.2026 15:44
Herr Pietrus
😈
7
9
odpowiedz
Herr Pietrus
243
Jestę Grifterę

Mam nadzieję, że pandemia będzie 10x groźniejsza i żaden szur nie zastosuje się do zaleceń. Taka pandemia oczyszczenia...

13.05.2026 15:29
maciell
6
8
odpowiedz
maciell
140
Senator

Najlepszy byl Braun co biegal i opowiadal, ze szczepienia sa niepotrzebne i ogolnie mial beke. Najlepsze jest to, ze sam juz byl zaszczepiony.

U mnie w rodzinie zmarly 2 osoby. W tym jedna osoba byla stosunkowo mloda.Ja sam bardzo mocno sie balem z powodu covida. Nie z powodu mojej osoby, ale mojego 70 letniego ojca.Ja wiem, ze jak sie jest mlodym to smierc to najczesciej takie abstrakcyjne pojecie wogole nie odnoszace sie do naszej osoby. No, ale im jestesmy starsi to staje bardzo konkretne.

Wiec ja bede przestrzegal to mowi co zarekomenduje Ministerstwo Zdrowia. Napewno nie bede sie wzorowal na opinii jakis szurow co z medycyna mieli tyle wspolnego co znachorka w sredniowieczu.

post wyedytowany przez maciell 2026-05-13 15:31:51
13.05.2026 11:54
Bukary
2
1
odpowiedz
Bukary
247
Legend
13.05.2026 11:58
hopkins
3
10
odpowiedz
7 odpowiedzi
hopkins
236
Zaczarowany

Na pewno będę się stosował do wytycznych ministerstwa zdrowia, albo innych kompetentnych instytucji, a nie do ekspertów z internetu.
Edit: zgubiłem wyraz

post wyedytowany przez hopkins 2026-05-13 12:00:56
13.05.2026 15:17
Zły Wilk
3.1
2
odpowiedz
Zły Wilk
92
Generał

Takie jak na przykład:
-zakaz wstępu do lasów (przy braku dowodów na transmisję na świeżym powietrzu),
-zakaz samotnego biegania,
-obowiązek noszenia maseczek na pustych ulicach
-zamykanie siłowni bo mają za niskie sufity
-zamykanie fryzjerów, ale nie galerii handlowych

A nie czekaj, przecież to były wytyczne ministerstwa zdrowia, a nie randomów z internetu. :P

13.05.2026 15:20
Mutant z Krainy OZ
3.2
7
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Analiza wsteczna zawsze skuteczna. Jak nie wiadomo na biezaco co robic, to lepiej zrobić cos glupiego niz tego nie zrobic, a potem zalowac, bo akurat to mogloby pomoc.

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-05-13 15:21:01
13.05.2026 15:45
Drenz
3.3
2
odpowiedz
Drenz
48
Senator

Tego ministerstwa zdrowia, które swoimi decyzjami przepaliło miliardy złotych a swoimi wytycznymi doprowadzili do dziesiątek tysięcy nadmiarowych zgonów a w szczycie pandemii wypłacali sobie wysokie nagrody?

14.05.2026 09:50
elathir
3.4
2
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

Temu ja raczej będę patrzył na zalecenia lekarzy, epidemiologów, organizacja zdrowia. Nasi politycy są zbyt oderwani by tylko się na nich opierać. Bo dajmy na to będzie minister zdrowia z Konfy twierdzący, ze epidemii nie ma gdy będzie.

A w wypadku poprzedniej lekarzy byli jednogłośni, izolować się, nosić maseczki itd.

03.06.2026 13:36
3.5
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

hopkins Na pewno zaufam rządowi w kraju w którym nie ma leczenia na NFZ tylko szczepionki na każde pierdnięcie.

03.06.2026 13:45
3.6
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

Zły Wilk Ekspertów z rady medycznej 11 z 17 opłaconych przez koncerny. Grzesiowski, sutkowski,Simon i żyd Niedzielski wg sądu obywatelstwo izraelskie.

03.06.2026 13:46
3.7
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

hopkins Skacz na lewej a potem na prawej nodze, bo TV tak każe.

13.05.2026 12:19
Wrzesień
4
9
odpowiedz
10 odpowiedzi
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

Po zakażeniu koronawirusem jedna osoba z mojej rodziny zmarła, a drugą poskładało tak, że do końca życia już się z tego całkiem nie otrząsnęła (zmarła w tym roku), więc tak, istnieje szansa, że dam się nabrać.

13.05.2026 14:15
4.1
6
odpowiedz
kluch4
11
Legionista

A wiesz że to był akurat jakiś "koronawirus" (zamiast innego zmutowanego wirusa które atakują co roku) bo tak ci powiedzieli? Akurat w czasach pseudo koronawirusa to szło się do lekarza na NFZ z bólem dupy, głowy, albo małego palca u nogi, a diagnozą był oczywiście koronawirus, żeby móc to dopisać do starystyk ile to osób już jest chorych na koronawiusa.

13.05.2026 14:34
Kasrkin
😂
4.2
7
odpowiedz
Kasrkin
17
Generał

O matko, jaki bełkot xD Brakuje jeszcze tylko chemtrails, lądowania w piwnicach Hollywood i płaskiej ziemi, byłoby szurskie bingo :D

13.05.2026 15:05
elathir
4.3
5
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

Są testy, ale wiem, według ciebie na pewno sfałszowane
Były konkretne objawy powiązane, ale tez na pewno sfałszowane

Ogólnie wszyscy kłamali poza jakimś randomem z internetu, który twierdził, ze wszystko to spisek jaszczuroludzi.

13.05.2026 15:24
mirko81
4.4
1
odpowiedz
mirko81
88
amd platform

Miałem wtedy badania okresowe. Żadnych objawów. Laryngolog od wejścia robi teatr, jak bym był półprzytomny. W nosie dostrzega korone. Badania niezaliczone, test w innym mieście. Na drugi dzień wynik negatywny, dwa dni wolnego.
Czy tak to powinno wyglądać podczas poważnej epidemii?

13.05.2026 18:50
Wrzesień
4.5
6
odpowiedz
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

kluch4
A wiesz że to był akurat jakiś "koronawirus" (zamiast innego zmutowanego wirusa które atakują co roku) bo tak ci powiedzieli?
Nie no, skąd. Sam przeprowadziłem testy, potem własnoręcznie dokonałem autopsji, a wyniki skonsultowałem z trzema niezależnymi ośrodkami zdrowia w Rosji i na Filipinach. W to, co powiedzieli lekarze w życiu bym nie uwierzył.
Chryste...

post wyedytowany przez Admina 2026-05-15 10:18:06
13.05.2026 22:01
Ergo
4.7
2
odpowiedz
Ergo
104
Generał

Via Tenor

Wrzesień

No to słabo, konsultacji z ekspertami na golu nie było.

13.05.2026 22:01
Kasrkin
😂
4.8
6
odpowiedz
Kasrkin
17
Generał

wpuściliśmy do polski ponad milion ukrainców bez żadnych badań

Antyszczep, szur, teraz jeszcze wlecieli ŹLI UKRAIŃCY! Czemu mnie to nie dziwi xD

13.05.2026 23:22
Wrzesień
4.9
1
odpowiedz
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

kluch4
Dobrze, że chociaż ty nie jesteś lemingiem. Ty tylko nie wierzysz w covida, powielasz szurskie teorie i na koniec jeszcze wyskakujesz z Ukraińcami. Wcale nie brzmi jak dosłownie każdy jeden oszołom ogłupiony przez "alternatywne media". Czysty przypadek. 100% oryginalności, krytycznego myślenia i samodzielnego łączenia kropek.

14.05.2026 09:52
elathir
4.10
3
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

Czysty przypadek. 100% oryginalności, krytycznego myślenia i samodzielnego łączenia kropek.

Ci, przecież gościu co mu powiedział dokładnie co on ma myśleć, powiedział też, że on myśli samodzielnie, więc to musi być prawda.

14.05.2026 10:11
😉
4.11
1
odpowiedz
Jerry_D
82
Senator

"A wiesz że to był akurat jakiś "koronawirus" (zamiast innego zmutowanego wirusa które atakują co roku) bo tak ci powiedzieli?"
Tak to w wątpliwość można poddawać wszystko. A skąd wiesz, że w ogóle istniejesz? Bo ja na ten przykład nie wierzę w istnienie klucha4. Nawet jak mi powiedzą, że istniejesz, to dlaczego mam im wierzyć? Nie przekona mnie też cały album zdjęć z tobą w roli głównej od chwili narodzin do dziś, bo takie rzeczy to ci ej aj w 5 minut wyprodukuje. Skany dokumentów tożsamości świadectw urodzenia, cokolwiek, to też tylko sprytna fałszywka wyprodukowana w drukarni SWR albo GRU. Pamiętaj, kluch: TY NIE ISTNIEJESZ!

13.05.2026 15:13
MarkcusFetysz
5
3
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

Przeczytam wytyczne rządu i zrobię dosłownie wszystko na odwrót.

13.05.2026 15:29
maciell
6
8
odpowiedz
maciell
140
Senator

Najlepszy byl Braun co biegal i opowiadal, ze szczepienia sa niepotrzebne i ogolnie mial beke. Najlepsze jest to, ze sam juz byl zaszczepiony.

U mnie w rodzinie zmarly 2 osoby. W tym jedna osoba byla stosunkowo mloda.Ja sam bardzo mocno sie balem z powodu covida. Nie z powodu mojej osoby, ale mojego 70 letniego ojca.Ja wiem, ze jak sie jest mlodym to smierc to najczesciej takie abstrakcyjne pojecie wogole nie odnoszace sie do naszej osoby. No, ale im jestesmy starsi to staje bardzo konkretne.

Wiec ja bede przestrzegal to mowi co zarekomenduje Ministerstwo Zdrowia. Napewno nie bede sie wzorowal na opinii jakis szurow co z medycyna mieli tyle wspolnego co znachorka w sredniowieczu.

post wyedytowany przez maciell 2026-05-13 15:31:51
13.05.2026 15:44
Herr Pietrus
😈
7
9
odpowiedz
Herr Pietrus
243
Jestę Grifterę

Mam nadzieję, że pandemia będzie 10x groźniejsza i żaden szur nie zastosuje się do zaleceń. Taka pandemia oczyszczenia...

13.05.2026 15:53
Ergo
😂
8
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Ergo
104
Generał

Kurde, znowu pandemia? A my jeszcze musimy zapłacić miliardy za szczepionki na korona wirusa. xD

03.06.2026 13:51
8.1
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

Ergo Ruskie czołgi zatrzymają plandemie.

13.05.2026 16:50
claudespeed18
9
odpowiedz
claudespeed18
226
Call me Snake

To pewnie jakiś przeciek z fabuły GTA VI, nawiązanie do Covid itd

13.05.2026 17:01
10
odpowiedz
1 odpowiedź
rpg-7
103
Generał

https://demagog.org.pl/fake_news/kolejna-plandemia-i-wina-szczepionek-fake-newsy-o-hantawirusie/
Kolejna „plandemia” i wina szczepionek? Fake newsy o hantawirusie
Trzy osoby zmarły w wyniku zakażenia hantawirusem na luksusowym wycieczkowcu. Sprawa wywołuje wiele emocji, spekulacji i teorii spiskowych. Sprawdzamy, które z popularnych narracji są fałszywe.

13.05.2026 17:16
👍
10.1
1
odpowiedz
Halabarda Geralta
31
Konsul

Zakażenie - dziwna nazwa z końcówką wirus - x osób zmarło - luksusowy wycieczkowiec … Będzie się klikać.

13.05.2026 19:00
11
3
odpowiedz
1 odpowiedź
sabaru
36
Senator

Ale mam bekę z was czytając co wy tu wypisujecie. xd. Oni powiedzieli tylko kilka zdań na ten temat, a widzę że większość sobie sama dopisuje historię do tego. Tak samo było podczas covida i widzę że to samo będzie i tu. Wy to sami sobie zrobicie pandemie niedługo xd. Nikt nic nie będzie musiał robić.

post wyedytowany przez sabaru 2026-05-13 19:02:44
13.05.2026 21:15
😁
11.1
3
odpowiedz
rpg-7
103
Generał

Ale mam bekę czytając to co tu wypisujesz. Jak można być tak oderwanym od rzeczywistości?

13.05.2026 22:15
adam11$13
12
odpowiedz
adam11$13
141
EDGElord

Ja nie wiem oni wam wyłączają abonament na TV Republikę, że musicie z tych nudów takie głupoty pisać?

13.05.2026 22:42
WolfDale
13
3
odpowiedz
WolfDale
97
~sv_cheats 1

Via Tenor

Hentaj wirus atakuje?

13.05.2026 22:55
TeRiKaY
14
2
odpowiedz
1 odpowiedź
TeRiKaY
202
Senator

mam wrażenie ze tu będzie odwrotnie, tzn. pojeby znowu sie nasłuchają papki od cyników zarabiających grube siano na budyniomuzgich frajerach, ale tym razem będzie "oni tylko chcą zebyś MYŚLAŁ że nic nie ma, nie ma zmarłych? ONI
ukrywają ciała!

14.05.2026 09:54
elathir
14.1
2
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

W sumie tak może być. Jak była prawdziwa pandemia to udawali, ze jej nie ma, a teraz będzie na odwrót, pandemii nie ma a oni będą wszystkim wmawiać, że jest.

14.05.2026 13:58
\/
15
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
\/
45
Lara

Via Tenor

Putler błyskawicznie wyleczył świat z "pandemii " XD
Ci co się nabrali na poprzednią, nabiorą się i na kolejną.
KEK

15.05.2026 09:36
lewel
15.1
1
odpowiedz
lewel
22
Pretorianin

\/ a z ciekawości jakie są kryteria. Kiedy mamy do czynienia z prawdziwą pandemią a kiedy nas nabierają?

15.05.2026 10:38
elathir
15.2
2
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

Prawdziwa jest wtedy jak on choruje, nieprawdziwa jak inni. :P

03.06.2026 13:57
15.3
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

Grzesiowski w Polsacie 20 lutego mówił: trzeba szczepić, bo 30 będą miliony trupów a 24 wpuszczali miliony upadlincow bez maseczek, testów i nazistowskich paszportów kowidowych.

15.05.2026 09:24
16
1
odpowiedz
Krystian03
8
Pretorianin

Chociaż jak była pandemia kilka lat temu to wiadomo jak policjanci się zachowują wtedy i jak przyjdzie kolejna pandemia to sądy bardziej nie będą nadążać bo coraz więcej osób będzie wiedzieć co robić.

15.05.2026 10:00
😂
17
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
Untochable
30
Centurion

Dacie się nabrać na kolejną pandemię?
No jak widać po komentarzach to sporo forumowych oszołomków w to uwierzy. Dajcie tylko jakąś chwytliwą nazwę z cyferką w nazwie pokroju SraCz-PoVid-21 i będą siedzieli w maseczkach i maskach gazowych we własnych domach. Jeszcze kilka równie irracjonalnych zakazów pokroju ZAKAZ wchodzenia do lasów (gdzie i tak w czasie tygodnia chodzi jakiś marny promil (nawet nie procent) ludzi. Bo wiecie - tam to można się, hehe, zarazić. Ale supermarkety zostawmy otwarte. I owieczki wierzące w wielką pandemię będą wniebowzięte. Proponuję jeszcze kilka bezsensownych zakazów pokroju ZAKAZ wypływania łódką na środek jeziora o 3 w nocy, albo ZAKAZ wskakiwania do przerębli w zimię. Takie działania na pewno uwiarygodnią tę pandemię i lemingom nawet do głowy nie przyjdzie że coś tu nie gra. Najlepsze było jak każdy z objawów które towarzyszą większości okresowych gryp i wirusów od lat były nagle przypisywane covidowi. Już wszystkie inne wirusówki typowe dla okresów wrzesień-marzec przestały istnieć. Jest tylko covid.

post wyedytowany przez Untochable 2026-05-15 10:11:21
15.05.2026 10:17
Amadeoosh
17.1
5
odpowiedz
Amadeoosh
21
Generał

Przez COVID (pośrednio lub bezpośrednio ) na przestrzeni lat zginęło nadmiarowo nieco poniżej 20 milionów ludzi (w samym 2021 było 11 milionów więcej zgonów niż w 2019).

Z ciekawości, ile ludzi musi zginąć, żeby pandemia stała się wiarygodna?

15.05.2026 10:24
17.2
1
odpowiedz
Beneksor
19
Generał

Amadeoosh obawiam się, że znacznie więcej. 20 mln to mogło umrzeć tylko w samych Chinach. Tam oczywiście skrzętnie to ukrywali, ale eksperci policzyli to na podstawie zmniejszenia liczby abonentów sieci komórkowych. W Indiach też nikt tego zbyt dokładnie nie liczył.

03.06.2026 14:01
17.3
odpowiedz
@smartboygod
26
Pretorianin

Untochable Sraka z dupy też wina srowid.

02.06.2026 23:20
18
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
sabaru
36
Senator

Widzę że Hantawirus się nie przyjął to zaczęli na odmianę w mediach straszyć Ebolą. xd.

03.06.2026 11:36
elathir
18.1
1
odpowiedz
elathir
121
Czymże jest nuda?

sabaru ale widzisz, media zawsze czymś straszą, podobnie jak politycy, bo na strachu robią kasę. Jedni przed epidemią, drudzy przed Niemcami.

Ja patrzę na to przed czym ostrzegają organizacje zdrowotne, a te na chwilę obecną jak zwykle o tej porze roku jedynie przed boreliozą (i słusznie, zwłaszcza, że zalecenia tutaj nie są jakieś kosmiczne, ot obserwować skórę po wizycie w lesie i jak pojawi się rumień po kleszczu to iść zrobić badania).

post wyedytowany przez elathir 2026-06-03 11:37:26
03.06.2026 13:19
papież Flo IV
👍
18.2
odpowiedz
papież Flo IV
108
Kardynał

Still poważniejsze zagrożenie niż pierwszy i drugi małżonek w akcie małżeństwa zamiast prawilnego mąż i żona, c'nie?

03.06.2026 13:55
18.3
odpowiedz
katai-iwa
67
Legend

sabaru Ebolą to straszą praktycznie co rok/dwa.

03.06.2026 14:03
Sevek007
😂
19
2
odpowiedz
Sevek007
104
Everybody lies

konfiarz smartboygod się nieźle odpalił widzę

03.06.2026 15:09
dafton.
20
odpowiedz
dafton.
33
Konsul

ale kopalnia zjebow tutaj XD

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl