Borderlands

Forum Gry Akcji
Odpowiedz
04.08.2011 21:42
1
odpowiedz
velcio007
2
Junior

Borderlands

Cześć, mam problem otóż, nagrywamy filmy z borderlands ale jak mój kolega nagrywa to ma on u mnie echo jest to spowodowane gadaniem na skype i podczas gry jak wyczuję głos to mnie słychać drugi raz.
Jest to bardzo uciążliwe ponieważ nie umiem tego wyłączyć.
Bardzo was proszę o pomoc aby pomóc mi w wyeliminowaniu echa.

PS. Nagrywam jeszcze z jednym kolesiem ale on nie ma echa, to jest coś strasznego. Proszę was o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Velcio

04.08.2011 21:45
2
odpowiedz
Aureliusz_NPC
87
Legend

Wszyscy korzystacie ze słuchawek? Wyłączyliście komunikację głosową w grze?

04.08.2011 22:10
3
odpowiedz
velcio007
2
Junior

Słuchawki ma każdy. A komunikacji w grze właśnie nigdzie nie umiem znaleźć, gra jest cała anglojęzyczna więc całkiem możliwe że jest jakieś niezrozumiałe słowo dla mnie. Bardzo bym prosił aby ktoś mi z tym pomógł, znaleźć tą komunikacje w grze i wyłączyć.

04.08.2011 22:14
leem230698
4
odpowiedz
leem230698
129
Lewacki Wojownik

Jeśli ty nie potrafisz się przemieszczać po Menu, to gra będzie dla Ciebie ogroomnym wyzwaniem

Qverty - a menu jest rozbudowane? Nie. Teksty często są slangiem, a gorzej będzie jeśli gość nie będzie potrafił posługiwać się mapą...

04.08.2011 22:17
5
odpowiedz
Yoe_NPC
3
Senator

Jeśli ty nie potrafisz się przemieszczać po Menu, to gra będzie dla Ciebie ogroomnym wyzwaniem ;]

Tak bo przecież Borderlands posiada uber rozbudowane i skomplikowane dialogi i wybory moralne...Przecież w tej grze się tylko idzie i strzela na Boga...

PS> Mam nadzieje, że twój post to irionia której nie wyłapałem...

04.08.2011 22:22
6
odpowiedz
velcio007
2
Junior

Umiem się przemieszczać po menu gry ale nic nie znalazłem do wyłaczania czatu głosowego.
Mnie najbardziej dziwi dlaczego osoba druga-nagrywajaca ma echo, a trzecia nie ma żadnego echa.
Ja zreszta tez nie słyszę żadnego echa.

04.08.2011 22:32
7
odpowiedz
Aureliusz_NPC
87
Legend
Image

Zaznaczona opcja. Powinna być oczywiście wyłączona. To, czy ktoś ma to włączone w grze łatwo się przekonać. Jak coś mówicie, to obok ikony postaci na HUD pojawia się głośniczek.

05.08.2011 10:06
8
odpowiedz
velcio007
2
Junior

Dzięki bardzo za pomoc, nie ma już żadnego echa.

Forum Forum Gry Akcji
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl