Borderlands
Cześć, mam problem otóż, nagrywamy filmy z borderlands ale jak mój kolega nagrywa to ma on u mnie echo jest to spowodowane gadaniem na skype i podczas gry jak wyczuję głos to mnie słychać drugi raz.
Jest to bardzo uciążliwe ponieważ nie umiem tego wyłączyć.
Bardzo was proszę o pomoc aby pomóc mi w wyeliminowaniu echa.
PS. Nagrywam jeszcze z jednym kolesiem ale on nie ma echa, to jest coś strasznego. Proszę was o pomoc i z góry dziękuję.
Pozdrawiam, Velcio
Wszyscy korzystacie ze słuchawek? Wyłączyliście komunikację głosową w grze?
Słuchawki ma każdy. A komunikacji w grze właśnie nigdzie nie umiem znaleźć, gra jest cała anglojęzyczna więc całkiem możliwe że jest jakieś niezrozumiałe słowo dla mnie. Bardzo bym prosił aby ktoś mi z tym pomógł, znaleźć tą komunikacje w grze i wyłączyć.
Jeśli ty nie potrafisz się przemieszczać po Menu, to gra będzie dla Ciebie ogroomnym wyzwaniem
Qverty - a menu jest rozbudowane? Nie. Teksty często są slangiem, a gorzej będzie jeśli gość nie będzie potrafił posługiwać się mapą...
Jeśli ty nie potrafisz się przemieszczać po Menu, to gra będzie dla Ciebie ogroomnym wyzwaniem ;]
Tak bo przecież Borderlands posiada uber rozbudowane i skomplikowane dialogi i wybory moralne...Przecież w tej grze się tylko idzie i strzela na Boga...
PS> Mam nadzieje, że twój post to irionia której nie wyłapałem...
Umiem się przemieszczać po menu gry ale nic nie znalazłem do wyłaczania czatu głosowego.
Mnie najbardziej dziwi dlaczego osoba druga-nagrywajaca ma echo, a trzecia nie ma żadnego echa.
Ja zreszta tez nie słyszę żadnego echa.

Zaznaczona opcja. Powinna być oczywiście wyłączona. To, czy ktoś ma to włączone w grze łatwo się przekonać. Jak coś mówicie, to obok ikony postaci na HUD pojawia się głośniczek.