Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Cinematix Studios

Firma producent


Cinematix Studios: wyprodukowane gry

Revenant (PC)

Revenant (PC)

Numen: Contest of Heroes (PC)

Numen: Contest of Heroes (PC)

Wydawcy gier Cinematix Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Cinematix Studios:


Akella

Square-Enix / Eidos

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Cinematix Studios


Akella ujawnia swój line-up na Games Convention
Akella ujawnia swój line-up na Games Convention

Vercetti, 1 sierpnia 2007, 11:30

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznych targów Games Convention. Z myślą o niemieckiej imprezie poszczególni wydawcy gier ujawniają już listy tytułów, które zamierzają zaprezentować zwiedzającym na stoiskach w hali Leipziger Messe. Swój line-up opublikowała również rosyjska firma Akella, która szykuje dla odbiorców zestaw trzynastu produktów.

Akella ujawnia listę gier, które zostaną pokazane na targach E3
Akella ujawnia listę gier, które zostaną pokazane na targach E3

Krystian Smoszna, 21 maja 2007, 07:41

Sześć gier zamierza zaprezentować firma Akella podczas tegorocznej edycji targów E3: Media and Business Summit, które odbędą się pomiędzy 11 a 13 lipca w Santa Monica. Rosjanie są jednymi z pierwszych producentów oprogramowania rozrywkowego, którzy zdecydowali się ujawnić swoje plany dotyczące tej imprezy.

Revenant i Starfleet Command w najnowszym CD-ACTION

Sznur, 9 września 2002, 19:36

Do kiosków trafił już najnowszy, październikowy numer miesięcznika CD-ACTION, w którym na 148 stronach jak zwykle znalazło się mnóstwo ciekawych materiałów o grach. Na dołączonych płytkach CD zamieszczono dwie pełne wersje gier: czołówkę gatunku action RPG w postaci gry Revenant oraz doskonałą strategię kosmiczną Star Trek: Starfleet Command.