Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

FRONTLINE Studios

Firma polski producent wydawca


Wydane gry

Wiadomości dotyczące FRONTLINE Studios


Przyszłość marki Duke Nukem

Adrian Werner, 27 grudnia 2009, 12:46

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Take-Two składa pozew sądowy przeciwko 3D Realms

Jiker, 15 maja 2009, 10:15

Epopeja o bankructwie 3D Realms i pogrzebaniu powstających przez dwanaście lat przygód Duke’a wydaje się nie mieć końca. Dzisiaj prezentujemy Wam kolejny jej odcinek. Główną rolę odgrywa w nim koncern Take-Two Interactive, który zdecydował się na wystosowanie pozwu sądowego przeciwko ekipie 3D Realms.

Zostań drugim Duke Nukem

Jiker, 13 maja 2009, 19:20

9 maja na Twitterze zarządzanym przez Terry’ego Nagy, prezesa firmy Apogee Software, pojawiła się informacja o rychłym ujawnieniu pewnej ważnej informacji związanej z marką Duke Nukem. Dzisiaj dowiedzieliśmy o co tak naprawdę chodziło. Deweloper, zajmujący się aktualnie produkcją Duke Nukem Trilogy na konsole PSP i NDS, uruchomił serwis http://www.dukeisback.com/ - szuka na nim drugiego Duke'a.

Pierwszy Duke Nukem w wersji na DS i PSP już we wrześniu tego roku

Hed, 26 marca 2009, 09:33

Firma Apogee już jakiś czas temu zapowiedziała gry o przygodach niesławnego Duke’a, przeznaczone tylko i wyłącznie dla posiadaczy platform DS i PSP. Twórcy podeszli bardzo poważnie do kwestii zagospodarowania rynku konsol przenośnych, gdyż ogłosili aż trzy kolejne części. Dziś wiemy, że pierwsza z nich, Duke Nukem Critical Mass, pojawi się w sklepach we wrześniu tego roku.

Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

E3 2008: Szczegóły na temat Duke Nukem Trilogy

Filip „fsm” Grabski, 17 lipca 2008, 12:44

W poniedziałek Apogee Software obudziło się z letargu i ujawniło, że prócz Duke Nukem Forever, świat może oczekiwać kolejnej gry o przygodach „Atomowego Księcia”. Projekt ten nosi nazwę Duke Nukem Trilogy i jest skierowany do posiadaczy konsol przenośnych – PlayStation Portable oraz Nintendo DS.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

Vercetti, 14 lipca 2008, 15:22

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

Sudoku + Kakuro = Sudokuro

eLKaeR, 19 grudnia 2006, 07:55

Co może powstać z połączenia dwóch najpopularniejszych obecnie matematycznych łamigłówek? Odpowiedzią na to pytanie będzie gra logiczna pt. Sudokuro, mająca stanowić połączenie Sudoku (wypełnianie cyframi dziewięciu kwadratów o wymiarach trzy na trzy pola) i Kakuro (swoista numeryczna krzyżówka). Premiera gotowego produktu nastąpi już w styczniu 2007 wyłącznie na platformie Nintendo DS.

Mafijne nowości na oficjalnej stronie gry Mafioso

Kull, 26 maja 2004, 14:00

Mafioso – RTS z elementami gier RPG zapowiadane wcześniej na pierwszy kwartał 2004, zmieniło swoją datę premiery na rok 2005. W ramach pokuty, twórcy na oficjalnej stronie gry zaprezentowali nowe screenshoty.

Mafioso – kolejne demo Nawar Group

Phoenix, 17 marca 2004, 13:15

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że w niedługim czasie w Internecie pojawi się demo gry Gun Warrior aka Gunfighter (vide odpowiedni news), której producentem jest polska firma Nawar Group. Dzisiaj zaś mamy dla czytelników naszego serwisu kolejne doniesienia pochodzące z siedziby tegoż właśnie studia. Otóż na łamach witryny grupy pojawiła się wiadomość o tym, że 3 maja w sieci ukaże się wersja demonstracyjna innego tytułu, nad którym obecnie pracują programiści zespołu. Chodzi tutaj mianowicie o grywalny prototyp RTSa Mafioso.

Gunfighter aka GunWarrior – niedługo demo

ComCo, 7 marca 2004, 11:35

Rodzimy zespół developerski Nawar Group już od jakiegoś czasu pracuje nad kilkoma, ciekawie zapowiadającymi się produkcjami. Jedną z nich jest gra akcji/TPP z elementami przygodówki, pt. GunWarrior (Gunfighter), w której przeniesiemy się w realia Dzikiego Zachodu i jako rewolwerowiec Cole Tilghman będziemy poszukiwać zemsty oraz sprawiedliwości. Tymczasem, przedstawiciele wspomnianego studia ujawnili kilka pierwszych informacji odnośnie grywalnej wersji demonstracyjnej programu.

Polacy nie gęsi i swoje Mafioso mają

Elrond, 24 listopada 2003, 11:10

GTA, CSI: Crime Scene Investigation, True Crime: Streets Of L.A. - wszystkie te gry łączy jedno - fabuła dotyczy świata przestępczego. Teraz do tych tytułów zamierza dołączyć Mafioso, polska produkcja powstająca w firmie Nawar. Będzie to połączenie RTS z RPG, które na naszym rynku ukaże się w marcu przyszłego roku.

Recenzja: Demonic Speedway

Fajek, 27 stycznia 2003, 14:59

Demonic Speedway to symulator wyścigów żużlowych stworzony przez polskiego developera, firmę Nawar. Gracz ma możliwość wzięcia udziału w żużlowym Grand Prix 2002 i ścigania się na dziesięciu autentycznych arenach, m.in. Hamar, Vojens oraz stadion Polonii.

Nowe dema w naszym dziale Pliki

Łosiu, 17 grudnia 2002, 13:20

Ski Jump Challenge 2003, Demonic Speedway (PL), Hitman 2: Silent Assassin, – wersje demonstracyjne tych oto trzech tytułów pojawiły się dziś w naszym dziale Pliki, dlatego też zainteresowanych zapraszam do pobierania. W przypadku dema Hitman 2: Silent Assassin dodam jednie, iż jest to drugie demo tej produkcji i pozwala na przejście misji w St. Petersburgu.