Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Climax Racing/Black Rock Studio

Firma producent


Wydawcy gier Climax Racing/Black Rock Studio

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Climax Racing/Black Rock Studio:


Disney Interactive Studios

THQ Inc.

Wiadomości dotyczące Climax Racing/Black Rock Studio


Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, The Darkness, Dead Rising 2: Off the Record) 21/07/11

Jiker, 21 lipca 2011, 15:03

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy Dead Rising 2: Off the Record i Street Fighter III: 3rd Strike, trzeciej odsłonie Modern Warfare, filmowi na bazie The Darkness, a także materiałom graficznym ze skasowanego Split/Second 2.

Twórcy Split/Second kończą działalność

Soviet, 1 lipca 2011, 14:00

Black Rock Studio, odpowiedzialne ostatnio za Split/Second, kończy działalność. Disney Interactive Studios, właściciel firmy, poinformował wczoraj czterdziestu pracowników w Brighton, że powinni rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Kontynuacja Split/Second została anulowana przez firmę Disney [news zaktualizowany]

Hed, 5 maja 2011, 08:41

Disney Interactive zamierza zwolnić sporą grupę pracowników studia Black Rock. Ponadto, firma zrezygnowała z kontynuacji widowiskowych wyścigów Split/Second, która nie pasowała do nowej polityki wydawniczej. Takie wieści na temat sytuacji producenta udzielił jego anonimowy przedstawiciel serwisowi Eurogamer.

Informacje o nowych DLC do Split/Second i premierze wersji na PSP

Sarge, 13 października 2010, 10:10

Użytkownicy prawdziwie wybuchowych wyścigów Split/Second mogą już sprawdzić nowy dodatek DLC przygotowany z myślą o ich produkcji. Co więcej, twórcy zapowiedzieli również kolejne rozszerzenia, zapewniając nam w najbliższych tygodniach okazje do wydania dodatkowych pieniędzy.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Kane & Lynch 2, Vanquish) 1/09/10

Jiker, 1 września 2010, 10:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszych urodzinach Champions Online, premierze Battlefield: Bad Company 2 – Ultimate Edition, dodatkach do Crackdown 2, Split/Second i Kane & Lynch 2, debiucie dema Vanquish, a także konwersji Puzzle Quest 2 na PSP. Zapraszamy do lektury.

Split/Second otrzyma trzy dodatki DLC w tym miesiącu

Hed, 9 sierpnia 2010, 09:34

Twórcy Split/Second przybliżyli szczegóły trzech dodatków DLC, które gra otrzyma w najbliższych tygodniach. W wiadomości opublikowanej na Facebooku czytamy, że jeszcze w tym miesiącu możemy spodziewać się pakietu z elementami graficznymi (loga i nalepki na samochód), nowego superpojazdu oraz darmowego wozu stworzonego na podstawie modelu Ryback Cyclone.

Split/Second trafi także na PSP

Hed, 7 lipca 2010, 18:29

Firma Disneya zapowiedziała, że wyścigi Split/Second zostaną wydane w wersji na PSP w tegorocznym okresie świątecznym. Produkcja na przenośną konsolę Sony będzie oferowała czteroosobowy lokalny tryb kooperacji, kilka nowych wyzwań oraz jedną niedostępną wcześniej trasę. Pierwowzór został wydany w maju na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3.

Bardzo słaba sprzedaż Alan Wake, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Blur oraz Split/Second

Adrian Werner, 6 lipca 2010, 10:15

Kilka dni temu pisaliśmy o sprzedaży gier na rynku amerykańskim w zeszłym miesiącu. Wtedy jednak poznaliśmy konkretne wyniki tylko pierwszej piątki największych bestsellerów. Teraz otrzymaliśmy dodatkowe liczby i nie są one korzystne dla wielu dużych majowych premier.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Tetris, iPhone 4) 29/06/10

Jiker, 29 czerwca 2010, 12:53

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o promocji Xbox Live Deal of the Week, kolejnym dodatku DLC do Lost Planet 2, nowej grze wyścigowej od Black Rock Studio, sieciowym Tetrisie od Alexeya Pajitnova, a także rekordowej sprzedaży iPhone 4. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (24-30 maja)

Vercetti, 31 maja 2010, 07:50

Ostatnie siedem dni przyniosło nam premiery kilku oczekiwanych tytułów. Na polskim rynku ukazała się szpiegowska gra akcji od grupy Obsidian – Alpha Protocol. Do sklepów trafiły też m.in. Blur oraz UFC Undisputed 2010.

Premiery gier w Polsce (17-23 maja)

Vercetti, 24 maja 2010, 08:30

W minionym tygodniu wreszcie nastąpił wysyp wiosennych hitów. Na polskim rynku ukazało się m.in. GTA na Dzikim Zachodzie, czyli Red Dead Redemption, długo oczekiwane wyścigi Split/Second oraz najnowsze przygody pewnego arabskiego Księcia, których premiera zbiegła się z debiutem kinowej wersji Prince of Persia.

Demo Split/Second na PC już dostępne

Filip „fsm” Grabski, 22 maja 2010, 14:01

Premiera wybuchowego racera twórców gry Pure już za nami – Split/Second od wczoraj dostępny jest w sklepach. Jeśli nie jesteście pewni, czy gra warta jest waszych pieniędzy przetestujcie ją dzięki wersji demonstracyjnej.

Wieści ze świata (The Sims 3, Split/Second, Team Fortress 2) 19/05/10

Jiker, 19 maja 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o debiucie drugiego rozdziału Sam & Max: Season 3, amerykańskiej premiery wyścigowego Split/Second, oficjalnej zapowiedzi PixelJunk Shooter 2, plotkach o Dante’s Inferno 2, a także ścieżce dźwiękowej do The Sims 3: Kariera. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10

Jiker, 17 maja 2010, 12:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przełożeniu premiery nowego dodatku do EVE Online, demie ModNation Racers, potencjalnej zapowiedzi GTA V, plotkach o Star Wars: Battlefront 3, a także kontynuacji PixelJunk Shooter. Zapraszamy do lektury.

Znamy szczegóły pierwszego DLC do Split/Second

Hed, 10 maja 2010, 09:04

Na łamach sklepu Play.com pojawiła się dokładniejsza informacja na temat pierwszego DLC do wyścigów Split/Second, które zostaną wydane w Polsce 21 maja (PC, PS3, 360). Pierwszy pakiet dodatkowej zawartości do nowej gry studia Black Rock (Pure) będzie nazywał się Hyper Car Pack i zaprezentuje trzy wyjątkowo szybkie modele samochodów.