Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Kyiv’s Games

Firma producent


Wydawcy gier Kyiv’s Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Kyiv’s Games:


Monte Cristo

Wiadomości dotyczące Kyiv’s Games


Dodatek do gry Silverfall w produkcji

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2007, 11:32

Dwie nowe rasy, ponad pięćdziesiąt zbroi, czterdzieści dwie bronie, dwadzieścia map, lepsza oprawę wizualną oraz zmodyfikowany tryb zmagań wieloosobowych – takie oto atrakcje czekają nas w pierwszym dodatku do gry Silverfall, produktu kijowskiego studia Kyiv’s Games.

Silverfall doczeka się konwersji na konsolę PSP

Krystian Smoszna, 18 kwietnia 2007, 08:24

Dostępny od kilku dni na polskim rynku produkt o nazwie Silverfall, doczeka się konwersji na konsolę PlayStation Portable – poinformowała wczoraj francuska firma Focus Home Interactive.

Silverfall w marcu

Vercetti, 8 lutego 2007, 16:48

Koncern Koch Media, odpowiedzialny za dystrybucję gry Silverfall na terenie Starego Kontynentu, ujawnił, że wymieniony RPG (dostępny dotąd jedynie we Francji) zadebiutuje na rynku na początku marca bieżącego roku. Najbardziej prawdopodobnym terminem ukazania się tytułu jest 09.03.2007.

Anglojęzyczne demo gry Silverfall już jutro

Metatron, 28 stycznia 2007, 15:36

Silverfall to osadzona w świecie fantasy gra cRPG wyprodukowana przez francuskie studio Kyiv’s Games na zlecenie firmy Monte Cristo. Pierwotnie planowana data premiery angielskiej wersji tytułu przypadała na jesień minionego roku, ale jak was już informowaliśmy, została przeniesiona na przełom lutego i marca. A jednak już jutro fani RPG będą mogli przetestować jej demo.

Silverfall z kilkumiesięcznym poślizgiem

Vercetti, 1 grudnia 2006, 16:58

Końcówka listopada miała być ucztą dla fanów gatunku cRPG, a to za sprawą gry Silverfall, tworzonej przez studio Kyiv’s Games na zlecenie Monte Cristo. Niestety zaanonsowany blisko rok temu tytuł nie trafił jeszcze do sprzedaży poza Francją (gdzie lokalna prasa przyznaje mu przeciętne noty). Co więcej: nie zanosi się na to, by gra ukazała się w pozostałej części Starego Kontynentu

Atari wyda Silverfall w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 15 września 2006, 08:51

Nowy produkt francuskiej firmy Monte Cristo o nazwie Silverfall, zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych przez Atari – poinformował wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym amerykański oddział koncernu.