Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Oberon Media


Miliard dolarów za twórców Plants vs. Zombies i Bejeweled

Olek, 23 czerwca 2011, 13:22

To może być największa transakcja w historii rynku gier casualowych. Według doniesień serwisu TechCrunch koncern Electronic Arts jest zainteresowany przejęciem firmy PopCap Games za cenę ponad miliarda dolarów. Anonimowe źródła twierdzą, że „elektronicy” są zdeterminowani, a rozmowy w tej sprawie powinny wkrótce dobiec końca.

Bardzo dobre wyniki finansowe twórcy Plants vs Zombies i Bejeweled

Kono, 15 kwietnia 2011, 18:04

Serwis Business Insider podał informację mówiącą o tym, że firma PopCap, odpowiedzialna m.in. za Plants vs Zombies i serię Bejeweled, uzyskała w roku 2010 przychody na poziomie przekraczającym 100 milionów dolarów. Tym samym, przewyższyła swoje wyniki z roku 2009 o 25%.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Operation Flashpoint: Red River, Myst Online) 7/04/11

Jiker, 7 kwietnia 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżkach dźwiękowych do gier PopCap Games, opóźnieniu amerykańskiej premiery Operation Flashpoint: Red River, a także darmowym dodatku do Mortal Kombat na PlayStation 3. Zapraszamy do lektury.

Pecetowe gry studia PopCap Games za połowę ceny

Sarge, 24 listopada 2010, 09:00

Studio PopCap Games na swojej stronie internetowej zaczęło kusić wyjątkowo interesującą promocją, w ramach której wszystkie gry tego dewelopera można w ciągu kilku najbliższych dni zakupić za połowę ich zwykłej ceny. Jeśli zatem od jakiegoś czasu polowaliście na którąś z jego produkcji, teraz jest najlepszy moment na łowy.

Zapowiedziano Bejeweled 3

Adrian Werner, 2 listopada 2010, 09:58

Seria Bejeweled od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników gier casualowych. Mamy dla nich dobrą wiadomość - studio PopCap Games ogłosiło, że jeszcze w tym roku będziemy mogli zagrać w trzecią odsłonę cyklu.

Człowiek, który zebrał 5 milionów klejnotów i pokonał Bejeweled 2

Hed, 30 kwietnia 2010, 18:49

Historia ludzkości składa się z czynów wybitnych jednostek, które poświęcają całe życie dla osiągnięcia pozornie niedostępnego celu. Wystarczy pomyśleć o pierwszym człowieku na księżycu, czy sportowcach bijących wyśrubowane rekordy. Mike Leyde, przedsiębiorca stalowy z Kalifornii, zostanie zapamiętany jako pierwszy człowiek, który „pokonał” grę Bejeweled 2.

10 lat marki Bejeweled i 50 milionów sprzedanych egzemplarzy

Jiker, 11 lutego 2010, 10:47

Firma PopCap Games rozpoczęła obchody dziesiątej rocznicy powstania marki Bejeweled – jednej z najpopularniejszych gier logicznych w historii.

PopCap Games - przez casuale do sukcesu

Jiker, 29 stycznia 2009, 10:55

Planujesz założenie studia deweloperskiego? Inwestuj w rynek gier casualowych. Najprężniej rozwijająca się gałąź naszego przemysłu umożliwia odniesienie błyskawicznego i, jak pokazuje przykład firmy PopCap Games, sporego sukcesu finansowego. Kilkudziesięcioprocentowy wzrost przychodów nie jest tu niczym nadzwyczajnym.

Logiczna gra Bejeweled podbiła świat

Hed, 20 sierpnia 2008, 10:09

Bejeweled, jedna z ciekawszych gier w swoim gatunku, sprzedała się w nakładzie 25 milionów egzemplarzy na rozmaite platformy, stając się jednym z najpopularniejszych tytułów na świecie. Jej twórca, Jason Kapalka, jest niezmiernie rad z tego faktu, tym bardziej, że początkowo miał ogromne problemy z zainteresowaniem potencjalnych wydawców.

Cztery gry z Xbox LIVE Arcade o połowę taniej

Metatron, 31 sierpnia 2007, 12:36

Microsoft przygotował niespodziankę dla posiadaczy X360. Otóż przez najbliższą niedzielę i poniedziałek będzie można nabyć wybrane gry z oferty Xbox LIVE Arcade po niższej o połowę cenie. Akcja rozpocznie się w niedzielę o 2:00 rano, a zakończy w poniedziałek o 1:59.

Poradnik: Agatha Christie’s Death on the Nile

Redakcja GRYOnline.pl, 30 maja 2007, 22:17

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Agatha Christie’s Death on the Nile – kolejnej gry, na podstawie kolejnej powieści Agathy Christie. Podczas rejsu przez Nil, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie pewna milionerka. Tak się składa, że tym samym statkiem płynie słynny detektyw Hercules Poirot.