Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Juice Games/THQ Digital Warrington

Firma producent


Wydawcy gier Juice Games/THQ Digital Warrington

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Juice Games/THQ Digital Warrington:


THQ Inc.

Wiadomości dotyczące Juice Games/THQ Digital Warrington


Twórcy Warhammer 40,000: Kill Team i Juiced stracili pracę

Hed, 14 lipca 2011, 11:46

Studio Digital Warrington odpowiedzialne za grę Warhammer 40,000: Kill Team zostało zamknięte przez firmę THQ. To dość niefortunny moment, bo wspomniana produkcja zadebiutowała wczoraj na Xbox LIVE.

Warhammer 40,000: Kill Team dostępny na Xbox Live Arcade

sathorn, 13 lipca 2011, 10:23

Warhammer 40,000: Kill Team, gra akcji osadzona w znanym uniwersum stworzonym przez Games Workshop, zadebiutowała na Xbox Live Arcade. Wojownicy Imperatora spragnieni orczej krwi od dziś mogą nasycić swoje pragnienie.

THQ likwiduje studio odpowiedzialne za grę Homefront

Olek, 13 czerwca 2011, 20:29

Pracownicy nowojorskiego Kaos Studios mogą już pakować manatki. Koncern THQ podjął decyzję o „strategicznej reorganizacji” w swoich studiach deweloperskich. Za dalszy rozwój marki Homefront odpowiadać ma THQ Montreal. Na wylocie jest także ekipa brytyjskiego studia THQ Digital Warrington (dawne Juice Games), czyli autorzy Warhammer 40,000: Kill Team.

Pierwszy zwiastun Warhammer 40,000: Kill Team

Soviet, 2 czerwca 2011, 17:40

Kilka dni temu na stronie australijskej organizacji zajmującej się przyznawaniem grom kategorii wiekowych pojawił się wpis dotyczący Warhammer 40,000: Kill Team. Według Australijczyków za tytuł ten ma być odpowiedzialne THQ. Tego samego dnia na serwisie youtube zamieszczono trailer, dzięki któremu wiemy już nieco więcej na temat gry.

THQ szykuje Warhammer 40,000: Kill Team

Adrian Werner, 31 maja 2011, 09:41

Bazy danych organizacji zajmujących się ustalaniem wymagań wiekowych gier od dawna są doskonałym źródłem przecieków na temat nieujawnionych projektów. Najnowszym tego przykładem są pierwsze wieści na temat nowej produkcji THQ zatytułowanej Warhammer 40,000: Kill Team.

Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War)

Hed, 18 września 2009, 08:14

CD Projekt wprowadza dzisiaj do sprzedaży kilka tanich i ciekawych gier. Pierwszą propozycją jest Juiced 2: Hot Import Nights, czyli udane wyścigi, które kupimy już za niecałe 25 zł w serii eXtra Klasyka. Tymczasem w Platynowej Kolekcji ukaże się dodatek do Guild Warsa - Eye of the North. Kolejne produkcje, w tym Rome: Total War, zostaną wydane pod szyldem TOPSELLER.

Twórcy Juiced pracują nad nowymi wyścigami

Vercetti, 9 lipca 2009, 10:52

Od ukazania się na rynku drugiej odsłony Juiced minęło już półtora roku, ale do niedawna niewiele wskazywało na to, że doczekamy się kiedyś kolejnej części wyścigów od Juice Games. Okazuje się jednak, że brytyjskie studio przymierza się do realizacji kolejnego, stricte zręcznościowego projektu.

Weekendowe promocje THQ na Steamie

vampire, 27 listopada 2008, 09:56

Wydawca THQ przygotował cztery weekendowe promocje (począwszy od dzisiaj aż do najbliższego poniedziałku, czyli 1 grudnia) specjalnie dla użytkowników Steamu. Trzy z nich stanowią tematyczne zestawy gier, które możemy nabyć w znacznie niższych cenach niż gdybyśmy chcieli kupić każdą z zawartych w nich produkcji osobno za pośrednictwem tej platformy.

Poważne redukcje w szeregach koncernu THQ

Jiker, 4 listopada 2008, 08:28

Zapowiedzi koncernu THQ z początku tego roku okazały się nie być słowami rzuconymi na wiatr. Rozmach cięć, jakim poddane zostały wewnętrzne studia firmy – w tym wspomniane w styczniu Paradigm Entertainment oraz Juice Games – okazał się być jednak większy niż mogliśmy się spodziewać. Zamknięcia bądź też liczne zwolnienia dotyczą w sumie sześciu deweloperów.

Przedstawiciele Juice Games ze spokojem o ostatnich decyzjach firmy THQ

Jiker, 25 stycznia 2008, 11:26

Rezygnacja koncernu THQ z cyklu gier wyścigowych o tytule Juiced nie wpłynie negatywnie na status wewnętrznego studia Juice Games. Producent owego cyklu w dalszym ciągu będzie tworzyć pod skrzydłami amerykańskiego wydawcy.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 07:10

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

Sieciowa wersja demonstracyjna Juiced 2: Hot Import Nights już w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 14 września 2007, 16:01

Światowa premiera gry Juiced 2: Hot Import Nights już 17 września. Jedenaście dni później własną edycje otrzymają z kolei Europejczycy. Nie powinna nas zatem dziwić publikacja drugiej już demonstracji tejże pozycji, przeprowadzona w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Premiera Juiced 2 w wersji na PlayStation 3 przesunięta, Stuntman: Ignition skasowany?

Jiker, 12 sierpnia 2007, 17:18

Serwis Gamers-Creed donosi, że gra wyścigowa pod tytułem Juiced 2: Hot Import Nights w wersji na PlayStation 3 nie trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Sugerują to zmiany, które firma THQ naniosła na swój aktualny plan wydawniczy.

THQ jest dobrej myśli, pomimo straty 9,3 miliona dolarów

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 19:00

Dzisiaj firma THQ ogłosiła, że w pierwszym kwartale jej roku fiskalnego 2008 odnotowała stratę na poziomie ponad dziewięciu milionów USD. Co ciekawe, szefostwo firmy nie martwi taki stan rzeczy i spodziewa się sukcesów w nadchodzących miesiącach.

Nowe dema na Marketplace: Juiced 2 oraz Flatout: UC

Misiek, 19 lipca 2007, 14:30

Na Xbox Live Marketplace wylądowały dzisiaj dwa nowe, grywalne dema. Ucieszą się zapewne wszyscy fani wyścigów, bo można sobie przetestować Flatout: Ultimate Carnage (który od blisko miesiąca leży w sklepach) oraz Juiced 2: Hot Import Nights (którego pełna wersja ma pojawić się we wrześniu).