Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Command & Conquer: Renegade - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Command & Conquer: Renegade . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku0,6 KB

pobrań6164

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji19 października 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Dostępny w archiwum plik wgrywamy do folderu z zainstalowaną grą, nadpisując znajdujący się tam oryginał. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do wszystkich zawartych w grze poziomów.

  • data aktualizacji: 19 października 2005
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 0,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Command & Conquer: Renegade

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Command & Conquer: Renegade - Unlocker trainer 0,6 KB 2005.10.19 6,2K 3