Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy - + 6 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku29,5 KB

pobrań10437

pobrań (7 dni)44

data aktualizacji19 października 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Uruchom trainer, a następnie włącz grę. Naciśnij Alt + Tab, aby powrócić do Windowsa i wybierz dowolny z kodów (do wyboru są: nieskończona energia, pancerz, amunicja, punkty umiejętności, broń się nie przegrzewa, nie męczysz się podczas biegania). Następnie wróć do gry i ciesz się z wybranego ułatwienia (ułatwień).

  • data aktualizacji: 19 października 2005
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 29,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy - + 6 trainer trainer 29,5 KB 2005.10.19 10,4K 44