Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku113,1 MB

pobrań3715

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji15 sierpnia 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pilot Down to rozbudowana gra akcji z elementami role-playing, w której znajdziemy również elementy skradanki. Wydarzenia przedstawione w tym tytule rozgrywają się w czasach Drugiej Wojny Światowej. Wcielamy się w rolę amerykańskiego pilota, zestrzelonego podczas wykonywania jednej z tajnych misji, który za wszelką cenę musi wydostać się z wrogiego terytorium (rozgrywka ma miejsce w Niemczech w 1944 roku, a celem bohatera jest Szwajcaria).

Łącznie do przejścia czeka dziewięć rozległych poziomów. Na drodze do obszaru kontrolowanego przez sojusznicze siły stają dwie przeszkody: wszechobecne oddziały hitlerowskiej armii oraz mroźna zima. Prowadzona postać może zachorować czy wręcz umrzeć od odmrożeń, dlatego konieczne jest ukrywanie się w ciepłych domach i odzyskiwanie sił. Wraz z postępami w grze, rozwijamy dziewięć umiejętności (siłę, zręczność, strzelanie, wytrzymałość, itp.) – ich wartość maleje, jeśli zbyt długo nasz bohater pozostaje bez stosownej osłony.

Uwaga: Demo pozwala na zapoznanie się z pierwszą misją gry.

  • data aktualizacji: 15 sierpnia 2005
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 113,1 MB

Pliki do gry II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga demo 113,1 MB 2005.08.15 3,7K 3