Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Lula 3D - GER - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Lula 3D z gatunku Gry Przygodowe w wersji GER na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku371 MB

pobrań45402

pobrań (7 dni)13

data aktualizacji17 czerwca 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Gra przygodowa o bardzo silnym akcencie erotycznym opowiadająca o przygodach Luli, seksownej producentki filmów z kategorii „tylko dla dorosłych”. Przy okazji warto wspomnieć, iż owa bohaterka wystąpiła już w roku 1998 w roli początkującej gwiazdki porno w grze strategiczno-ekonomicznej pt. Lula: The Sexy Empire (aka Wet: The Sexy Empire).

W tytule tym Lula staje przed poważnym problemem. Dosłownie tuż przed rozpoczęciem zdjęć do jej nowego filmu trzy gwiazdy, które miały wystąpić w tej produkcji zostały porwane. System kamer bezpieczeństwa zainstalowany w ekskluzywnej willi Luli w Beverly Hills zarejestrował jedynie zamaskowanych, skradających się sprawców i nikt nie wie kto i dla czego dokonał tego czynu. Jedynym śladem jest pudełko zapałek z klubu z San Francisco, które prawdopodobnie wypadło z kieszeni jednego z porywaczy. Lula bez chwili wahania wyrusza do San Francisco, a naszym zadaniem jest zadbać o bohaterkę w trakcie jej podróży przez Stany Zjednoczone oraz doprowadzić do odnalezienia i ukarania odpowiedzialnych za uprowadzenie.

Uwaga: Demo w niemieckiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 17 czerwca 2005
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 371 MB

Pliki do gry Lula 3D

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Lula 3D - GER demo 371 MB 2005.06.17 45,4K 13