Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Legend of Zelda: A Link to the Past - Osana's Revenge Osana's Revenge v.1.1 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry The Legend of Zelda: A Link to the Past z gatunku Gry RPG w wersji Osana's Revenge Osana's Revenge v.1.1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku23,4 MB

pobrań61

pobrań (7 dni)35

data aktualizacji9 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Legend of Zelda: A Link to the Past gra Osana's Revenge Osana's Revenge v.1.1

Osana's Revenge Osana's Revenge darmowa gra oparta na modelu open-source, opracowana przez Metaquarius

Opis:

To humorystyczna gra nabijająca się z afer i dramatów wynikających z produkcji Yandere Simulator. Poza aspektami komediowymi jest to jednak rozbudowana strzelanka z mocnymi elementami RPG, która zapewnia dużo dobrej zabawy. Do tego fabułę opracowano tak, że nie wymaga znajomości rzeczy związanych z Yandere Simulator.

Wcielamy się w japońską licealistkę imieniem Osana. Została ona wyrzucona ze szkoły na skutek kampanii oszczerstw zorganizowanej przez Ayano, czyli rywalką w walce o serce popularnego ucznia. Osana spędza następnych kilka miesięcy trenując do rozprawienia się z tą zołzą, ale w dzień zemsty na miasteczko napada armia goblinów. Dziewczyna musi przebić się przez te stwory, jeśli chce raz na zawsze pozbyć się Ayano.

Instrukcje:

Archiwum zawiera wszystko, co potrzebujesz to uruchomienia gry. Wypakuj archiwum, otwórz solarus-launcher.exe.

W programie Solarus użyj opcji „Add Quest” i wskaż mu plik .solarus z grą w którą chcesz zagrać. Doda to ją do bazy programu i potem, aby ją uruchomić wystarczy skorzystać z opcji „Play”.

Ważna informacja: tak naprawdę sama gra ma tylko postać pliku .solarus. Sam program Solarus dołączyliśmy do archiwum dla Waszej wygody. Jeśli chcecie pobrać go odrębnie (np. gdy wyjdzie nowa wersja) to zrobicie to na tej stronie:’

  1. Solarus – pobierz
  • data aktualizacji: 9 czerwca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 23,4 MB