Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Legend of Zelda: A Link to the Past

Czy nowa Zelda będzie remakiem A Link to The Past?

Przemysław Zamęcki, 12 listopada 2007, 05:55

Ostatni numer brytyjskiego magazynu Official Nintendo Magazine przynosi bardzo interesujące wiadomości dla wszystkich wielbicieli krainy Hyrule i przygód ubranego w zielony kubraczek Linka.

Kolejna gra z cyklu The Legend of Zelda w produkcji?

Krystian Smoszna, 11 grudnia 2006, 16:38

Gra The Legend of Zelda: Twilight Princess nie zdążyła na dobre zaistnieć na rynku elektronicznej rozrywki, a już zaczyna mówić się o kolejnej odsłonie tego niezwykle popularnego cyklu. Pierwsze wieści o nowym programie ukazały się na łamach renomowanego magazynu Game Informer.

The Legend of Zelda: The Hero of Time - film na podstawie gry niemal ukończony

Krystian Smoszna, 29 marca 2006, 12:29

Większość graczy komputerowych oczekujących na filmy nawiązujące do ich ulubionych programów, ma jasno określoną wizję takich obrazów. Producenci mają więc trudne zadanie – nie tylko muszą zrealizować przekonujące widowisko, ale przy okazji trzymać się ściśle fabuły, klimatu czy też świata znanego z pierwowzoru. Efekty są różne, czego najlepszym przykładem był Doom...

Szykuje się The Legend of Zelda: Phantom Hourglass dla Nintendo DS

eLKaeR, 24 marca 2006, 08:44

Posiadacze stacjonarnej konsoli GameCube ciągle wypatrują kolejnej części serii The Legend of Zelda o podtytule Twilight Princess. Słynny cykl, któremu niedawno stuknęło dwadzieścia lat, doczeka się poza tym epizodu, przeznaczonego wyłącznie dla mobilnej platformy DS – dowiedzieliśmy się o tym z przemówienia prezesa korporacji Nintendo podczas Game Developers Conference 2006.

The Legend of Zelda kończy dwadzieścia lat!

Krystian Smoszna, 21 lutego 2006, 10:27

Dokładnie dwadzieścia lat temu - 21 lutego 1986 roku – na rynku pojawiła się gra The Legend of Zelda, którą firma Nintendo przygotowała z myślą o konsoli Famicom (poza Japonią znaną jako Nintendo Entertainment System). Okrągłe urodziny cyklu z pewnością byłyby dla fanów atrakcyjniejsze, gdyby jego najnowsza odsłona (Twilight Princess) doczekała się wreszcie premiery...

Dotychczasowa Zelda schodzi ze sceny?!

Henkel, 6 września 2005, 17:50

Zapowiadana na początek roku 2006 gra The Legend of Zelda: Twilight Princess będzie ostatnią grą o tej tematyce, która zostanie wydana w takiej formie jaką znamy do tej pory. Zapowiedział to w wywiadzie radiowym jeden z twórców tego tytułu – Shigeru Miyamoto.