Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

NiOh 2: The Complete Edition - ShinobiRobe (female) Remove Fishnet - Scarf – Invisible v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik ShinobiRobe (female) Remove Fishnet - Scarf – Invisible v.1.1 to modyfikacja do gry NiOh 2: The Complete Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2 MB

data aktualizacji22 lutego 2021

pobrań15

pobrań (7 dni)15

Pobierz plik za darmo
NiOh 2: The Complete Edition mod ShinobiRobe (female) Remove Fishnet - Scarf – Invisible v.1.1

ShinobiRobe (female) Remove Fishnet - Scarf – Invisible to mod do gry NiOh 2: The Complete Edition, którego autorem jest verddsd.

Opis:

Mod pozwala zmienić wygląd żeńskiej postaci z klasy shinobi. Projekt w rzeczywistości składa się z trzech modów, każdy usuwający inny element ubioru postaci, pozwalając nam samodzielnie zdecydować, co chcemy usunąć, a co zostawić:

  1. ShinobiRobe Remove Scarf – usuwa chustę/szalik wokół szyi
  2. ShinobiRobe Remove Fishnet - usuwa kabaretki
  3. ShinobiRobe Invisible - – usuwa szatę, pozostawiając jedynie bandaż wokół klatki piersiowej

Instrukcje:

1. Najpierw zainstaluj Nioh 2 Mod Enabler, czyli projekt pozwalający aktywować w grze modyfikacje.

2. Pobierz ShinobiRobe (female) Remove Fishnet - Scarf – Invisible i wypakuj archiwum. Uzyskasz trzy folderu, każdy usuwający inny element ubioru. Wybierz właściwy dla Ciebie i skopiuj ten folder do foldery „mods” w miejscu zainstalowania gry.

Alternatywnie możesz tam skopiować wszystkie trzy foldery, a potem wyłączać te, które Ci się nie podobają przez dodanie na początku nazwy folderu słowa DISABLED. Przykładowo, jeśli nie chcesz wyłączyć chusty to zmień nazwę folderu z „ShinobiRobe Remove Scarf” na „DISABLED ShinobiRobe Remove Scarf”.

W grze mody włącza i wyłącza się klawiszem F2. Jeśli chcesz zainstalować lub usunąć mody (kasując je lub dodając słowo DISABLED do nazw folderów) to nie musisz wychodzić z gry. Możesz zminimalizować ją do paska zadań, zmienić co chcesz, a potem po powrocie do gry klawiszem F10 przeładujesz mody.

  • data aktualizacji: 22 lutego 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl