Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Championship Manager 5 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Championship Manager 5 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku75,3 MB

pobrań3393

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji5 kwietnia 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Piąta odsłona kultowej serii menedżerów piłkarskich przynosi sporo zmian, głównie za sprawą rozwodu pomiędzy Sports Interactive a Eidos Interactive. Developing powierzono 30-osobowemu zespołowi Beautiful Game Studios, który postanowił znacznie odświeżyć dotychczasowe dokonania spod znaku Championship Manager.

Statystyki piłkarzy w poprzednich wersjach gry opierały się w głównej mierze na dobrej woli fanów, którzy udostępniali niezbędne informacje. Tym razem Eidos postanowił skorzystać z usług zawodowego dostawcy tego typu danych, firmy Professional Football System. PFS monitoruje pięćdziesiąt najważniejszych lig piłkarskich z całego świata i wprowadza do swojej bazy niezwykle rozbudowane informacje na temat graczy, wliczając w to nawet ich stan cywilny. O randze firmy najlepiej świadczy fakt, że ich dane wykorzystywane są przez słynne kluby piłkarskie, np. Real Madryt. Dzięki zaangażowaniu PFS, autorzy mogli znacznie poszerzyć wachlarz atrybutów opisujących danego piłkarza (jest ich teraz aż 41, podzielonych na cztery podstawowe grupy). Oprócz klasycznych współczynników, postanowiono wprowadzić także kilka nowych, które odpowiadają m.in. za kontakty piłkarza z trenerem, negocjację kontraktów czy postępowanie z mediami. Championship Manager 5 zawiera także odmieniony system treningowy piłkarzy, łatwiejszy w obsłudze niż dawniej i zdecydowanie bardziej przydatny podczas rozwoju drużyny.

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę przez sześć miesięcy czasu gry. Dostępne są wszystkie funkcje pełnej wersji CM5.

  • data aktualizacji: 5 kwietnia 2005
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 75,3 MB

Pliki do gry Championship Manager 5

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Championship Manager 5 - v.5.02 patch 39,1 MB 2005.05.27 5K 8
Championship Manager 5 demo 75,3 MB 2005.04.05 3,4K 4