Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls II: Daggerfall - Daggerfall Unity v.0.11.0 Beta - Mod do gry - Download

Plik Daggerfall Unity v.0.11.0 Beta to modyfikacja do gry The Elder Scrolls II: Daggerfall z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku82,4 MB

data aktualizacji12 stycznia 2021

pobrań928

pobrań (7 dni)50

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls II: Daggerfall mod Daggerfall Unity v. alpha 0.1.0.1.9

Daggerfall Unity to narzędzie do gry The Elder Scrolls II: Daggerfall, opracowane przez Daggerfall Workshop.

Opis:

To open-source’owe narzędzie, które interpretuje pliki gry w silniku Unity. Oznacza to, że gra w praktyce działa na zupełnie nowym silniku, ale zachowano całą jej zawartość.

Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia pełną kompatybilność ze współczesnymi komputerami. Autor również gruntownie ulepszył większość elementów gry. Otrzymujemy wysokiej rozdzielczości interfejs, zmienione sterowanie, przypominające współczesne produkcje, jak również masę zmian w oprawie graficznej. Dodano nowe efekty, a wiele elementów jest przerobionych na w pełni trójwymiarowe obiekty.

Ponadto Daggerfall Unity otworzyło grę dla modyfikacji, pozwalając zmienić praktycznie każdy jej elementy.

Instrukcje:

Najpierw będziesz potrzebował pełnej wersji gry. Najlepiej skorzystać z darmowego DaggerfallSetup. To pełna wersja gry, z instalatorem który obchodzi problemy z kompatybilnością i aplikuje najważniejsze nieoficjalne patche.

Potem pobierz archiwum z Daggerfall Unity. Po jego wypakowaniu uzyskasz dwa foldery – jeden dla wersji 32-bitowej, a drugi dla 64-bitowej. Wybierz wersję właściwą dla Twojego systemu operacyjnego, a potem skopiuj zawartość tego folderu do głównego folderu z grą (tam gdzie zainstalował ją DaggerfallSetup). Potem wystarczy uruchomić DaggerfallUnity.exe.

  • data aktualizacji: 12 stycznia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 82,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl