Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Guns, Gore & Cannoli - v1.2.21 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Guns, Gore & Cannoli . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,3 MB

data aktualizacji12 marca 2019

pobrań1820

pobrań (7 dni)40

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

Num 1 – nieśmiertelność

Num 2 – nieskończona amunicja

Num 3 – nieskończone granaty

Num 4 – nieskończony skok

Num 5 – wyłącz konieczność przeładowywania

Num 6 – jedno uderzenie zabija

Num 7 – super prędkość

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.2.21 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl