Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Max Payne 3 - Max Payne 3 Weapon Retexture Pack v.14012019 - Mod do gry - Download

Plik Max Payne 3 Weapon Retexture Pack v.14012019 to modyfikacja do gry Max Payne 3 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku62,5 MB

data aktualizacji16 lutego 2019

pobrań707

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo
Max Payne 3 mod Max Payne 3 Weapon Retexture Pack v.14012019

Max Payne 3 Weapon Retexture Pack to modyfikacja do gry Max Payne 3, której autorem jest LuanJaguarKing93. Warto także zajrzeć na jego kanał YouTube.

Opis:

W przypadku tego moda tytuł tłumaczy praktycznie wszystko. Max Payne 3 Weapon Retexture Pack ulepsza jakość tekstur uzbrojenia w grze. Objęło to w sumie 30 skórek dla broni.

Nowe tekstury są ostrzejsze i mają więcej detali, co widoczne jest zwłaszcza w trybie pierwszoosobowym. Jednocześnie opracowano je jednak tak, aby nie gryzły się z pozostałymi elementami grafiki.

Instrukcje:

Do podmiany tekstur będziesz potrzebował programu OpenIV.

1.Wypakuj archiwum z modem. Potem uruchom OpenIV, wybierz Max Payne 3, a potem wskaż mu plik weapons.rpf (znajdziesz go w „…”Max Payne 3\pc\models\cdimages\”, jeśli masz problem ze znalezieniem go to na obrazku „installation path.jpg” masz pokazaną jego lokalizację).

2. Za pomocą ikony zielonego plusa wskaż programowi OpenIV pliki z archiwum z teksturami (to pliki o rozszerzeniu .wtd, znajdziesz je w archiwum w folderze „files (normal)”

Alternatywnie możesz w OpenIV otworzyć oryginalne pliki .wtd i ręcznie podmienić tekstury na te z archiwum z „files (png format)”.

Radzimy przed dokonywaniem zmian wykonać kopie zapasowe modyfikowanych plików.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl