Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Doom II: Hell on Earth - Total Chaos - Directors Cut Beta v.1.15.5 - Mod do gry - Download

Plik Total Chaos - Directors Cut Beta v.1.15.5 to modyfikacja do gry Doom II: Hell on Earth z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1669,2 MB

data aktualizacji4 listopada 2019

pobrań467

pobrań (7 dni)28

Pobierz plik za darmo
Doom II: Hell on Earth mod Total Chaos  v.0.9.7.6 Standalone

Total Chaos to modyfikacja do gry Doom II, której autorem jest wadaholic.

Opis:

Określenie Total Chaos mianem moda nie oddaje tego, czym jest ten projekt. Autor wykorzystał ulepszony silnik GZDoom to opracowania kompletnie nowej gry w gatunku survival horroru, używającej samych nowych elementów graficznych i technologicznie o dobre kilkanaście lat wyprzedającej to, co oferował Doom II.

Akcja przenosi nas na wyspę znaną jako Fort Oasis. Dawniej zarządzała nią społeczność górników, ale wiele lat została opuszczona. Gdy przybywamy w to miejsce szybko odkrywamy, że dawnych mieszkańców zastąpiło coś znacznie mroczniejszego.

Total Chaos to survival horror. Postać gracza jest słaba, a przeciwnicy przerażający i potężni. Podczas eksploracji znajdujemy broń palną, ale amunicji jest niewiele i najczęściej musimy polegać na różnych typach broni białej, takich jak siekiery, pałki czy kilofy. Wszystkie te narzędzia da się ulepszać w systemie craftingu.

Instrukcje:

Mod jest samodzielną grą. Nie musicie więc posiadać Doom II. Po prostu wypakujcie archiwum do nowego folderu i uruchomcie plik .exe.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.09.2019 18:13
dannyboi
👍
dannyboi
31
Pretorianin

Mało tych ściągnięć.
A to że wykonał to jeden gościu to Szacunek.
To też nieważne bo to po prostu dobra gra.