Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Sacrosanct - Vampires of Skyrim v.5.15 - Mod do gry - Download

Plik Sacrosanct - Vampires of Skyrim v.5.15 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku20,4 MB

pobrań3358

pobrań (7 dni)13

data aktualizacji2 grudnia 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Sacrosanct - Vampires of Skyrim v.5.15

Sacrosanct - Vampires of Skyrim to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Enai Siaion. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

The Elder Scrolls V: Skyrim wraz z dodatkiem Dawnguard pozwalają graczowi stać się wampirem. Ta ciekawa opcja jest jednak dosyć słabo zrealizowana. Podstawowa wersja gry posiada wampiry jako przeciwników, ale tutaj również autorzy się niespecjalnie postarali. Ten mod naprawia te problemy.

Sacrosanct - Vampires of Skyrim ulepsza zdolności, moce i zaklęcia wampirów, czyniąc je potężniejszymi i bardziej różnorodnymi. Dodaje także nowy system magii nazwany Hemomancy, który bazuje na wykorzystywaniu krwi.

Jeszcze lepiej jest gdy sami zostaniemy wampirem. Mod wymusza regularne żywienie się krwią i jednocześnie sprawia, że wzmacnia to postać. Głód krwi ma kilka faz, różnie wpływających na zachowanie bohatera. Nasz bohater może awansować na coraz wyższe poziomy w wampirzej hierarchii, zdobywając nowe moce i bonusy,

Instalacja:

Do zainstalowania moda wykorzystaj program Nexus Mod Manager.

Alternatywnie możesz wypakować archiwum do folderu „Data” i aktywować moda w launcherze gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

Uwaga: mod do działania wymaga dodatku Dawnguard.

  • data aktualizacji: 2 grudnia 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 20,4 MB