Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Minecraft - DecoCraft v.2.6.2 (for 1.12.2) - Mod do gry - Download

Plik DecoCraft v.2.6.2 (for 1.12.2) to modyfikacja do gry Minecraft z gatunku Gry Przygodowe. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku15,4 MB

data aktualizacji2 grudnia 2018

pobrań15663

pobrań (7 dni)722

Pobierz plik za darmo
Minecraft mod DecoCraft v.2.6.2 (for 1.12.2)

DecoCraft to modyfikacja do gry Minecraft, której autorem jest RazzleberryFox. Jeśli podoba Ci się ten mod to warto rozważyć wsparcie jego autora za pomocą PayPala.

Opis:

Celem moda jest rozbudowanie bazy dostępnych mebli i drobnych obiektów dekoracyjnych. DecoCraft wprowadza do Minecrafta ponad 300 różnorodnych przedmiotów do ozdabiania wnętrz budynków, jak i terenów wokół nic. Wśród nich znajdziemy krzesła, stoły, lampy, koniki na biegunach, instrumenty muzyczne, zegary, kominki, wanny, umywalki, dywany, nowe rodzaje łóżek, huśtawki, szafy, biurka, a nawet mosty i nagrobki.

Oprócz tego mod dodaje także masę małych obiektów, takich jak sztućce, figurki, kosmetyki, zabawki dla dzieci, kubki czy kwiatki.

Instrukcje:

1. Pobierz i zainstaluj narzędzia Minecraft Forge (posiada instalator) oraz PTRLib.

2. Teraz musisz odnaleźć główny folder Minecrafta – dysk C/nazwa użytkownika/AppData/Roaming/.minecraft. Najprostszym sposobem jest wpisanie w wyszukiwarce windowsowej frazy %appdata%, a następnie przejście do folderu .minecraft.

3. Znajdziesz tu folder mods (jeśli nie istnieje, możesz stworzyć go samodzielnie). Umieść w nim modyfikację o rozszerzeniu .jar lub .zip.

4. Gotowe, mod powinien już działać. Pamiętaj, że modyfikacje nie zawsze ze sobą współpracują, więc nie ma sensu instalować kilku jednocześnie. Lepiej robić to pojedynczo i na bieżąco sprawdzać, czy gra działa prawidłowo.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz