Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Need for Speed: Underground 2 - Mega Pack - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Need for Speed: Underground 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,4 MB

data aktualizacji11 stycznia 2005

pobrań195162

pobrań (7 dni)1158

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Need for Speed: Underground 2 trainer Mega Pack - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Jest to tak naprawdę rozbudowany program pozwalający na zmianę różnorodnych parametrów gry, np.: niezniszczalny silnik, zawsze wygrana w wyścigu, niemal nieograniczone możliwości tuningu posiadanego samochodu, itd. Dokładne informacje na jego temat znajdziecie w pliku readme.txt.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.12.2005 14:52
😡
zanonimizowany292602
1
Junior

Jest do DUPY!!!!!!!!! Jak w nim grzebie, a potem zmieniam opcje w NFS-ie do sie wallii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05.12.2005 15:05
Cainoor
📄
odpowiedz
Cainoor
211
Mów mi wuju

Uwaga: Powyższy trainer niekoniecznie musi działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż trainery pisane są na ogół dla konkretnej wersji gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać, lub działać nie tak, jak zamierzali ich twórcy.

22.05.2007 15:06
😒
odpowiedz
zanonimizowany294419
3
Junior

do jakiej wersji ten tariner?

22.05.2007 15:10
ZbyszeQ
😐
odpowiedz
ZbyszeQ
49
D80 User

nie tariner tylko trainer...

przeczytaj w pliku readme