Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Need for Speed: Underground 2 - Mega Pack - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Need for Speed: Underground 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,4 MB

data aktualizacji11 stycznia 2005

pobrań253282

pobrań (7 dni)1298

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Need for Speed: Underground 2 trainer Mega Pack - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Jest to tak naprawdę rozbudowany program pozwalający na zmianę różnorodnych parametrów gry, np.: niezniszczalny silnik, zawsze wygrana w wyścigu, niemal nieograniczone możliwości tuningu posiadanego samochodu, itd. Dokładne informacje na jego temat znajdziecie w pliku readme.txt.

  • data aktualizacji: 11 stycznia 2005
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 3,4 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl