Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Overcooked 2: Rozgotowani - 2018.09.17 +9 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Overcooked 2: Rozgotowani . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku613,1 KB

data aktualizacji18 września 2018

pobrań2165

pobrań (7 dni)109

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

Num 1 – nieskończony czas na przygotowanie

Num 2 – zatrzymaj czas misji

Num 3 – natychmiastowe krojenie

Num 4 – natychmiastowe gotowanie

Num 5 – dania nie przypalają się

Num 6 – natychmiastowe zmywanie naczyń

Num 7 – super szybkość

Num 8 – maksymalny wynik

F1/F2/F3/F4 – mnożnik wyniku (odpowiednio 2/4/8/16x)

Home – wyłącz wszystkie ułatwienia

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl