Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sunless Sea - Tales of the Grave-Garden v.1.01 - Mod do gry - Download

Plik Tales of the Grave-Garden v.1.01 to modyfikacja do gry Sunless Sea z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku354,6 KB

data aktualizacji6 sierpnia 2018

pobrań134

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo
Sunless Sea mod Tales of the Grave-Garden v.1.01

Tales of the Grave-Garden to modyfikacja do gry Sunless Sea, której autorem jest Nonagon.

Opis:

Mod pełni rolę nieoficjalnego dodatku, znacząco rozszerzającego zawartość gry. Dodano dziesięć nowych statków, cztery sklepy, trzech oficerów z własnymi liniami fabularnymi, dwie maskotki, masę niedostępnych wcześniej typów uzbrojenia oraz przede wszystkim zatrzęsienie przygód i opowieści.

Fabuła obraca się wokół starej dzielnicy Londynu, której centralnym punktem był potężny cmentarza. Po zatopieniu miasta przejęły go podwodne rośliny i zwierzęta, tworząc tytułowy ogród grobów. Historia moda zaczyna się od tego miejsca, ale wyprawa do niego jest jedynie początkiem dłuższej przygody, której koniec zmieni na zawsze podziemne morze.

Tales of the Grave-Garden starcza na wiele godzin zabawy i jest wyśmienicie wykonane, zarówno pod względem wizualnym, jak i fabularnym. To zdecydowanie jeden najambitniejszy z modów do Sunless Sea.

Instrukcje:

Rozpakuj archiwum do „C:\użytkownicy\[Nazwa Użytkownika]\AppData\LocalLow\Failbetter Games\Sunless Sea\addon” ('C:\Users\[Your Username]\AppData\LocalLow\Failbetter Games\Sunless Sea\addon'.)

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz