Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - The Bfme 2 Crash Fix v.10042018 - Mod do gry - Download

Plik The Bfme 2 Crash Fix v.10042018 to modyfikacja do gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku11,6 MB

data aktualizacji9 maja 2018

pobrań1337

pobrań (7 dni)64

Pobierz plik za darmo
The Bfme 2 Crash Fix v.10042018

The Bfme 2 Crash Fix to modyfikacja do The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II, której autorem jest MasterMods.

Opis:

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II to stara gra i część użytkowników ma z nią spore problemy na systemie Windows 10. Niektóre z nowych kart nie są także prawidłowo rozpoznawane i silnik uznaje je za zbyt słabe. W rezultacie gra nie działa prawidłowo i często zalicza zwisy.

Jeśli i Wy macie takie problemy to ten mod je naprawi, dodając kompatybilność ze współczesnymi systemami operacyjnymi i kartami grafiki.

Instrukcje:

1. Zainstaluj czystą wersję The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II i zaktualizują ją oficjalnymi patchami.

2.Wypakuj archiwum z The Bfme 2 Crash Fix do folderu z grą.

3.Uruchom instalator (CF Setup 1.exe) i podaj mu swój kod, lub jeden z tych, które znajdziesz w dołączonej do archiwum dokumentacji.

4.Za pomocą instalatora zainstaluj program w dowolnym miejscu i zaznacz „Launch CF Setup 1'” lub uruchom go ręcznie. Potem powtórz operację z kodem dla „CF Setup 2” i na koniec „CF Setup 3”.

5. W programie „CF Setup 3” wskaż miejsce zainstalowania gry (tak aby ścieżka prowadziła do głównego folderu z grą, a nie kończyła się na „/CF Setup 3”.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz