Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - The Ridder Clan Mod v.3.01 - Mod do gry - Download

Plik The Ridder Clan Mod v.3.01 to modyfikacja do gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1174 MB

data aktualizacji20 listopada 2017

pobrań2455

pobrań (7 dni)40

Pobierz plik za darmo
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II mod The Ridder Clan Mod v.3.01

The Ridder Clan Mod to modyfikacja do The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II, opracowana przez grupę Ridder Clan.

Opis:

Celem moda jest gruntowne rozbudowanie gry. Dodano nowe jednostki i bohaterów, nie tylko z filmowej trylogii Władca Pierścieni, ale również z kinowej serii Hobbit. Przywrócono znany z pierwszego The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth system budowy twierdzy, ale jednocześnie mocno go ulepszono i zwiększono ilość dostępnych dla gracza opcji.

Rozbudowano także system tworzenia własnych bohaterów, zmieniono zbalansowanie frakcji, tak aby bardziej się od siebie różniły oraz wprowadzono mechanikę głosowania do multiplayera, pozwalającą graczom ustalać i konfigurować zasady rządzące meczem przed jego rozpoczęciem.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj zawartość folderu „The Lord of the Rings, The Battle for Middle-Earth II - RC Mod” do folderu z grą. Potem uruchom PLIK „RC Mod Fixer.exe”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz