Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Battlefront II (2005) - Rezzed Mos Eisley v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Rezzed Mos Eisley v.1.1 to modyfikacja do gry Star Wars: Battlefront II (2005) z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku195 MB

data aktualizacji6 czerwca 2019

pobrań270

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Battlefront II (2005) mod Rezzed Mos Eisley v.1.0

Rezzed Mos Eisley to modyfikacja do Star Wars: Battlefront II (wersji z 2005 roku), której autorem jest Harrisonfog (polecamy zajrzenie na kanał YouTube twórcy, w którym publikuje on filmiki pokazujące swoje projekty)

Opis:

Mod oferuje nową wersję mapy Mos Eisley, zlokalizowanej na pustynnej planecie Tatooine. Twórca podmienił wszystkie tekstury na nowe, o znacznie wyższej rozdzielczości. Ulepszono również wygląd nieba oraz okien i drzwi, bazując na projektach z filmów.

Instrukcje:

Jako, że mod zastępuje oryginalną mapę w grze, jego instalacja przebiega inaczej niż typowych fanowskich map do Star Wars: Battlefront II.

Aby zainstalować moda należy wypakować archiwum i skopiować plik tat2.lvl do …”Gamedata/data/lvl_pc/tat” i wyrazić zgodę na podmianę pliku. Oczywiście, wpierw polecamy zrobienie kopii zapasowej pliku z oryginalną wersją mapy. Potem wystarczy załadować tak przerobiony poziom z menu gry.

Uwaga: mod opracowano z myślą o współpracy z Star Wars: Battlefront II 2017 HD Graphics Mod tego samego autora. Bez tej modyfikacji mapa może być zbyt ciemna.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz