Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pro Evolution Soccer 4 - with full voice-over commentary - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pro Evolution Soccer 4 z gatunku Gry Sportowe w wersji with full voice-over commentary na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku199,1 MB

pobrań9436

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji19 listopada 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pro Evolution Soccer 4 to kolejna odsłona znakomitej serii gier piłkarskich w Stanach Zjednoczonych i Azji znanej jako Winning Eleven. Pozycja tworzona przez Konami pod przewodnictwem Shingo „Seabassa” Takatsukiego zyskała fanów głównie za sprawą swego realizmu i intuicyjnej kontroli zawodników.

Pozycja ta, w stosunku do swych poprzedniczek, jeszcze bardziej uwidocznia indywidualne cechy zagrań poszczególnych piłkarzy. Każdy zawodnik porusza się w sposób typowy tylko dla siebie, zarówno z futbolówką, jak i bez niej. Własny jest także sposób prowadzenia piłki, w czym pomaga nowy system dryblingu. To głównie dzięki niemu wszyscy piłkarze mają swoje ulubione zagrania, warto dodać, że dotyczy to nie tylko napastników, lecz również obrońców.

Uwaga: Demo pozwala na zagranie czterema drużynami (Anglia, Szwecja, Hiszpania, Włochy) ma dwóch stadionach. Mecz może trwać 5 minut. W tej wersji dema zawarto pełne wypowiedzi komentatorów sportowych.

  • data aktualizacji: 19 listopada 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 199,1 MB

Pliki do gry Pro Evolution Soccer 4

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Pro Evolution Soccer 4 - v.1.10 patch 9,7 MB 2004.12.02 34,3K 25
Pro Evolution Soccer 4 - with full voice-over commentary demo 199,1 MB 2004.11.19 9,4K 14