Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Doom II: Hell on Earth - Castlevania: Simon's Destiny v.1.3 - Mod do gry - Download

Plik Castlevania: Simon's Destiny v.1.3 to modyfikacja do gry Doom II: Hell on Earth z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku71,9 MB

data aktualizacji14 września 2018

pobrań318

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo
Doom II: Hell on Earth mod Castlevania: Simon's Destiny v.1.1

Castlevania: Simon's Destiny to modyfikacja do Doom, której autorem jest Batandy.

Opis:

Mod jest totalną konwersją, w praktyce oferującą nam zupełnie nową grę, krzyżującą elementy z serii Doom oraz Castlevania.

Wcielamy się w łowcę potworów imieniem Simon, który wypowiada wojnę armiom ciemności pod dowództwem samego Draculi. Projekt zbudowano wyłącznie w oparciu o autorskie elementy. Nowe są obiekty w lokacjach i tekstury, jak i wszyscy wrogowie oraz całe uzbrojenie. Nie zabrakło także oczywiście klasycznego dla serii Castlevania bicza.

Również struktura kampanii została zainspirowana gatunkiem metroidvania. Podczas zabawy gracz zdobywa nowy ekwipunek i zdolności, które pozwalają mu powrócić do odwiedzonych wcześniej lokacji i poradzić sobie z poprzednio niemożliwymi do pokonania przeszkodami.

Instrukcje:

Do uruchomienia moda użyj programu GZDoom. Po prostu go zainstaluj, potem skopiuj plik z modem (Castlevania.ipk3) do folderu z GZDoom i aktywuj Castlevania: Simon's Destiny z menu.

Uwaga: upewnij się, że w GZDoom masz aktywowaną opcję „Hardware (OpenGL)”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz