Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wings of War - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Wings of War z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku158,8 MB

pobrań4754

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji20 września 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę pilota amerykańskiego samolotu F6F Hellcat, stacjonującego podczas II Wojny Światowej na jednym z lotniskowców u wybrzeży Japonii.

Naszym zadaniem będzie pacyfikacja kilkunastu wysepek, na których stacjonują wrogie wojska, a także ataki na jednostki pływające i walka powietrzna. Ilość obiektów koniecznych do zniszczenia wzrasta z kolejnymi misjami, co przekłada się na się oczywiście na zwiększenie poziomu trudności. Naszym samolotem sterujemy za pomocą klawiszy kursora. Manewrowanie w powietrzu nie należy do specjalnie skomplikowanych, o wiele więcej wysiłku sprawia za to lądowanie na pokładzie lotniskowca. Lepiej solidnie poćwiczyć przed właściwą grą, gdyż operacja ta jest niezbędna do ukończenia każdej misji i szkoda marnować czas na próby po jej wykonaniu. W późniejszych scenariuszach wymagany będzie powrót na statek w celu uzupełnienia poziomu paliwa i oleju, ale do tego czasu operację lądowania będziesz wykonywał już prawie mechanicznie. Samolot standardowo wyposażony jest w karabin maszynowy, ale można załadować także jeden z trzech innych typów uzbrojenia: bomby, torpedy i rakiety. Każda z tych broni przeznaczona jest do konkretnych działań, tylko działko pokładowe jest uniwersalne i można równie dobrze próbować zestrzelić za jego pomocą samoloty wroga, jak i atakować żołnierzy na suchym lądzie.

Uwaga: Demo oferuje jedną mapę do rozgrywki w trybie single player, a także możliwość zabawy wieloosobowej (deathmatch i capture the flag).

  • data aktualizacji: 20 września 2004
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 158,8 MB

Pliki do gry Wings of War

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Wings of War demo 158,8 MB 2004.09.20 4,8K 3
Wings of War - v.1.2 patch 9,3 MB 2004.10.26 2K 0
Wings of War - v.1.2 demo patch patch 6,1 MB 2004.10.26 1,2K 0