Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Evil Within - v1.1 +7 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Evil Within . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku110,6 KB

data aktualizacji14 stycznia 2015

pobrań5916

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

The Evil Within trainer v1.1 +7 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – amunicja

NUMPAD2 – nieśmiertelność

NUMPAD3 – zielony żel

NUMPAD4 – zapałki

NUMPAD5 – apteczki / granaty

NUMPAD6 – kondycja

NUMPAD7 – brak odrzutu

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.1 gry.

  • data aktualizacji: 14 stycznia 2015
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 110,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl