Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Space Taxi 2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Space Taxi 2 z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku9 MB

data aktualizacji28 maja 2004

pobrań2462

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

O tym, że życie taksówkarza w dużym, futurystycznym mieście nie jest proste, przekonuje nas program Space Taxi 2, oficjalny sequel gry zręcznościowej pod tym samym tytułem, który po raz pierwszy opublikowano na Commodore 64 w 1984 roku. Firmą odpowiedzialną za kontynuację programu jest Twilight Games a przy jego produkcji pomagał też główny pomysłodawca, John F. Kutcher.

Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza jako kierowcy powietrznej taksówki jest przewożenie pasażerów z miejsca na miejsce. W tym celu należy poprawnie wylądować obok klienta (wyciągając haki, które przyczepią nas do podłoża) i udać się pod wskazaną przez niego platformę. Im szybciej to zrobimy, tym więcej pieniędzy dostaniemy za kurs - co nie jest proste, gdyż taksówkę można w łatwy sposób rozbić o wystające tu i ówdzie przeszkody. Pewnym utrudnieniem jest również ograniczona ilość paliwa w samochodzie. Na szczęście od czasu do czasu na planszy pojawiają się bonusy, za pomocą których uzupełniamy jego stan – to samo tyczy się ewentualnych, mniejszych uszkodzeń pojazdu (uderzenie przy pełnej prędkości w platformę zawsze kończy się katastrofą). Gra podzielona jest na trzy duże miasta (Metropolys, Lunar 7 i Xyxylplyx), każde zawierające 26 etapów. Przez rozpoczęciem rozgrywki możemy wybrać wyższy poziom trudności (Expert), który będzie objawiał się większą ilością pasażerów do przewiezienia oraz nowymi przeszkodami (czarne dziury, fatalna pogoda, pola minowe, itp.).

  • data aktualizacji: 28 maja 2004
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl