Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Gothic - Mroczne Tajemnice v.2.02 - Mod do gry - Download

Plik Mroczne Tajemnice v.2.02 to modyfikacja do gry Gothic z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku489 MB

data aktualizacji14 maja 2014

pobrań64547

pobrań (7 dni)388

Pobierz plik za darmo
Gothic mod Mroczne Tajemnice v.2.02

Mroczne Tajemnice to potężna modyfikacja do cRPG-a Gothic opracowana przez grupę PoziomkaZ. Projekt nie wprowadza zupełnie nowej kampanii i zamiast tego jego zadaniem jest wzbogacenie oryginalnej fabuły przygotowanej przez studio Piranha Bytes o dodatkowe misje i wątki. Gracze wcielają się w Bezimiennego, a fabuła nowych elementów obraca się wokół Pradawnych, czyli potężnych istot służących Innosowi.

Autorzy opracowali nowe lokacje i przygody, pięć dodatkowych frakcji i kilkadziesiąt postaci. Ponadto umożliwiono wcielenie się w Magnata oraz wzięcie udziału w walkach na arenach. Wszystko to zostało wyśmienicie zintegrowane z podstawową wersją gry i wykonane w jakości, która bardziej przypomina oficjalny dodatek, niż fanowską produkcję. Ponadto nowości jest tak dużo, że można ponownie przejść główną kampanię bez uczucia znużenia, gdyż wprowadzone przez autorów modyfikacje skutecznie odświeżają formułę całości.

Mod posiada własny instalator w postaci pliku Mroczne_Tajemnice_2.02.exe, któremu trzeba wskazać miejsce zainstalowania gry na Waszym dysku twardym (np.„..Program Files\Piranha Bytes\Gothic”). Gdy program skończy kopiować pliki uruchomcie modyfikację za pomocą Gothic Player Kit.

Dodatkowo istnieje także możliwość zainstalowania polskiego dubbingu.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz