Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Castle Strike - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Castle Strike z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku160,6 MB

pobrań3505

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji2 lutego 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Castle Strike to strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez studio developerskie Related Design (autorzy m.in. No Man's Land oraz America). Jak wskazuje sam tytuł, zajmujemy się tutaj rozbudową własnego zamku, bronieniem go przed agresorami, a także przygotowujemy szereg ataków na fortyfikacje wroga.

Polem zmagań gry są czasy Wojny Stuletniej, wzbogacone o wiele fikcyjnych bitew, napadów czy konnych pościgów za bandytami. Do wyboru dostajemy trzy, w pełni grywalne nacje: Anglików, Francuzów i Niemców. W zależności od podjętej decyzji, pod naszą komendą staje 18 różnorodnych jednostek, wśród których znajdziemy: jazdę, rycerzy uzbrojonych w miecze, topory lub włócznie, łuczników, kuszników, a nawet saperów i podrzucających ładunki wybuchowe sabotażystów. Gracz wzmacnia siłę swojej armii poprzez budowę wszelakich baszt, katapult, armat, itp. (w sumie 25 budynków, podzielonych na dwie kategorie: militarne i ekonomiczne).

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 2 lutego 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 160,6 MB

Pliki do gry Castle Strike

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Castle Strike - ENG demo 160,6 MB 2004.02.02 3,5K 2