Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Vampire: The Masquerade - Bloodlines - VTMB Unofficial Patch v.107rc4.2 - Mod do gry - Download

Plik VTMB Unofficial Patch v.107rc4.2 to modyfikacja do gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku556,4 MB

data aktualizacji17 lipca 2020

pobrań24501

pobrań (7 dni)86

Pobierz plik za darmo
Vampire The Masquerade: Bloodlines mod VTMB Unofficial Patch v.9.3

Vampire: The Masquerade – Bloodlines miało potencjał, by stać się grą wybitną. Problem w tym, że produkcja została wydana zbyt wcześnie i roiło się w niej od błędów. Studio Troika nigdy nie zdążyło naprawić tych niedociągnięć, więc zadanie to wzięli na swoje barki sami gracza. Tak powstał projekt VTMB Unofficial Patch, czyli fanowska aktualizacja. Nie ingeruje ona w wizję autorów i zamiast tego zajmuje się jedynie usunięciem problemów oraz lepszym dopracowaniem gry. W rezultacie po jej zainstalowaniu Vampire: The Masquerade – Bloodlines staje się tym, czym miało być według planów Troiki – wspaniały cRPG-iem, w którego powinien zagrać każdy fan gatunku.

VTMB Unofficial Patch posiada własny instalator, który samodzielnie poumieszcza pliki we właściwych miejscach. Wystarczy wskazać mu katalog, w którym zainstalowaliście podstawową wersję gry. Podczas instalacji można również wybrać opcję „Patch Plus”, która poza naprawieniem błędów technicznych poprawi również niektóre mechanizmy rozgrywki i przywróci sporo zawartości, którą Troika wycięła aby zdążyć z premiera.<br>

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl