Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hidden and Dangerous 2 - all missions unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Hidden and Dangerous 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku712,4 KB

pobrań4643

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji1 grudnia 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj archiwum i wgraj wszystkie pliki do pokatalogu profile, który znajdziesz w katalogu gry (nadpisz istniejące pliki). Uzyskasz w ten sposób dostęp do wszystkich misji.

Uwaga: Zanim wykonasz powyższą operację, zrób gdzieś kopię istniejących plików. Będziesz mógł wtedy w łatwy sposób wrócić do poprzedniej konfiguracji.

  • data aktualizacji: 1 grudnia 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 712,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Hidden and Dangerous 2

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Hidden and Dangerous 2 - v1.12 +5 Trainer trainer 40,1 KB 2009.08.03 9,9K 18
Hidden and Dangerous 2 - all missions unlocker trainer 712,4 KB 2003.12.01 4,6K 3