Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pirates of New Horizons - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pirates of New Horizons z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku121,6 MB

data aktualizacji10 kwietnia 2012

pobrań2446

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Pirates of New Horizons demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Pirates of New Horizons to zręcznościowa gra z gatunku action-adventure łącząca pełną dynamicznej akcji rozgrywkę z elementami zaczerpniętymi z gier przygodowych. Tytuł miał swój początek jako darmowy, prototypowy projekt niewielkiego studia Exit Strategy Entertainment, by – po pozytywnej reakcji fanów – stać się pełnoprawną, komercyjną produkcją.

Na wcielającego się w Annhę gracza czeka multum wyzwań, podczas których będzie on zmuszony wykazać się nie tylko sprawnymi palcami, ale również i pomysłowością. Twórcy oddali do naszej dyspozycji – oprócz pokaźnego zestawu broni – garść przydatnych przedmiotów, takich jak kompas czy podręczne ładunki wybuchowe, które bez wątpienia okażą się niezbędne podczas przygód w nieznanym świecie. Sama planeta została podzielona na trzy części, które poznajemy kolejno zaliczając trzy główne etapy rozgrywki.

Pirates of New Horizons charakteryzuje się niezwykle przyjaznym i prostym systemem sterowania, który sprawia, że nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu z szybkim wsiąknięciem w rozgrywkę. Oprawa graficzna – choć barwna i kolorowa – daleko odbiega od standardów współczesnych gier zręcznościowych, przez co jednak produkcja może poszczycić się naprawdę niewielkimi wymaganiami sprzętowymi.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 10 kwietnia 2012
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 121,6 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl