Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Jurassic Park - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Jurassic Park . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku86,2 KB

pobrań2145

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji6 grudnia 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Jurassic Park trainer Unlocker - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są save’y. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, by ich nie utracić.

Możesz już uruchomić grę, automatycznie uzyskując dostęp do wszystkich etapów.

  • data aktualizacji: 6 grudnia 2011
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 86,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Jurassic Park

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Jurassic Park - Unlocker trainer 86,2 KB 2011.12.06 2,1K 2