Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Przygody Tintina: Gra Komputerowa - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Przygody Tintina: Gra Komputerowa z gatunku Gry Przygodowe w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1198,2 MB

data aktualizacji26 października 2011

pobrań4430

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

The Adventures of TinTin: Secret of the Unicorn to przygodowa gra akcji stworzona przez wewnętrzne studio Ubisoftu na podstawie pełnometrażowego filmu fabularnego pod tym samym tytułem. Bohaterem gry jest Tintin – postać wykreowana przez belgijskiego artystę Georgesa Rémi, który od 1929 roku publikował przygody jasnowłosego reportera w komiksach dodawanych do francuskiej gazety Le XXe Siecle. Fabuła oparta jest na kinowej adaptacji tych historyjek i opowiada o odnalezieniu zatopionego statku i pełnej przygód wyprawie w poszukiwaniu zaginionego skarbu.

Przygody Tintina zostały zrealizowane w klasycznym stylu przywodzącym na myśl najbardziej znane platformówki – poruszamy się po dwuwymiarowym świecie gry, podróżując zarówno po ciemnych zaułkach wielkich miast, jak i pustynnych terenach. Nie brakuje jednak krótkich, trójwymiarowych etapów, pełniących role przerywników pomiędzy kolejnymi misjami. Gra cechuje się bardzo ładną, kreskówkową oprawą graficzną, czerpiącą pełnymi garściami ze stylu, w jakim przygotowany został kinowy pierwowzór.

Uwaga: Demo w polskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 26 października 2011
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 1198,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl